• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69181

  سید محمد خاتمی در جریان حضور در حاشیه مجلس ختم پدر یک فعال اصلاح طلب در تهران، با مسعود باستانی، از فعالان فتنه ۸۸ که در مرخصی از زندان به سر می برد، خوش و بش کرد.

  به گزارش پارس به نقل از مشرق - سید محمد خاتمی در جریان حضور در مجلس ختم پدر یک فعال اصلاح طلب در تهران، با مسعود باستانی، از فعالان فتنه ۸۸ که در مرخصی از زندان به سر می برد، خوش و بش کرد.

  مسعود مرادی باستانی، همسر مهسا امرآبادی از فعالان فتنه ۸۸ بود که سردبیری سایت" جمهوریت" به مدیرمسؤولی حمزه کرمی را برعهده داشت روز ۱۴ تیرماه ۱۳۸۸ در جریان اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم بازداشت شد. وی در دادگاه بدوی به شش سال حبس تعزیری محکوم شد و در زندان رجایی شهر کرج به سر می برد. پخش بخشی از اعترافات وی و حمزه کرمی در دادگاه از سیمای جمهوری اسلامی، از تحولات سیاسی سال ۸۸ بود.

  باستانی همچنین در سال ۱۳۸۳ نیز در دادگاه تجدیدنظر اراک به شش ماه حبس، پنج سال محرومیت از کار مطبوعاتی و ۱۰۰ ضربه شلاق مجکوم شد. او همچنین در جریان اعتصاب غذای اکبر گنجی و بستری شدن او در بیمارستان میلاد به سیاه نمایی درباره وضعیت گنجی پرداخت که به این دلیل چند روز بازداشت و به شلاق و ۳۵۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد.

  اکبر گنجی انتخابات ریاست جمهوری باستانی بیمارستان پدر جمهوری اسلامی حبس زندان سید محمد خاتمی فتنه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها