• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69142

  یک هفته‏‌نامه مشهور چاپ عشق‏‌آباد در گزارشی درباره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پیروزی «حسن روحانی» ، وی را به عنوان یکی از نزدیکترین یاران امام خمینی معرفی کرد.

  به گزارش پ ارس به نقل از فارس، هفته‏ نامه « زمان ترکمنستان» چاپ عشق‏ آباد در گزارشی درباره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پیروزی « حسن روحانی» ، وی را به عنوان یکی از نزدیکترین یاران امام خمینی معرفی کرد.

  این نشریه در آخرین شماره خود با انتشار گزارش و عکسی از رئیس جمهور منتخب ایران در معرفی وی ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران ۵۰.۷ درصد آرا را کسب کرده و پیروز این انتخابات شد که بیش از ۷۲ درصد از جمیعت دارای حق رأی ایران در آن حضور داشته‏ اند.

  این هفته‏ نامه پرطرفدار چاپ عشق‏ آباد با حدود ۳۱ هزار تیراژ در گزارش مذکور اضافه کرد: روحانی که ۶۴ سال سن دارد به مدت ۲۰ سال نماینده مجلس، ۱۶ سال دبیر شورای امنیت ملی و مذاکره کننده اصلی ایران در برنامه‏ های مختلف بوده است.

  این گزارش در بخش دیگر به نقل از « محمدرضا باهنر» نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی ایران افزود که مراسم تحلیف ریاست جمهور منتخب ایران در تاریخ ۳ آگوست ماه سال جاری میلادی برگزار خواهد شد و رئیس جمهور منتخب در مقابل پارلمان کشور سوگند یاد خواهد کرد.

  این هفته‏ نامه تصریح کرد که رئیس جمهور جدید ایران بعد از مراسم تحلیف، ظرف ۲ هفته باید دولت خود را تشکیل دهد و وزاری خود را معرفی کند و سپس پارلمان ایران باید کاندیدای وزرای دولت روحانی را تأیید کند.

  اسلامی ایران امام خمینی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری ترکمنستان حسن روحانی شورای امنیت عشق مجلس شورای اسلامی محمدرضا باهنر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها