نوبخت:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 68979

  دبیرکل حزب اعتدال و توسعه، عنوان دیگر این حزب را اعتدال برای توسعه ذکر کرد و گفت: از ابتدا با اصلا‌ح‌طلبان و اصولگرایان زاویه داشته‌ایم و هیچ‌گاه نگاه‌مان جناحی نبوده است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، محمدباقر نوبخت که شامگاه (شنبه) در مراسم ضیافت حزب متبوعش سخن می گفت، به پیشینه و چگونگی شکل گیری حزب اعتدال و توسعه پرداخت و اظهار داشت: حزب اعتدال و توسعه پس از گذشت دو دهه از پیروزی انقلاب اسلامی برای عدم تکرار گذشته، توسط جمعی از افراد با سابقه اجرایی و تقنینی ایجاد شد.

  وی افزود: متأسفانه برخی از دوستان بدون تجربه اجرایی مستقیماً از پشت میز دانشگاه به پشت میز وزارت منتقل یا بعضاً در مجلس ایفای نقش کردند؛ به گونه ای که تجربه کافی نداشتند و حتی نمی دانستند کارتابل چیست.

  دبیرکل حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه این حزب را به عنوان باشگاه، پژوهشگاه و آموزشگاه برای انتقال تجربیات خود به جوانان ایجاد کرده ایم، گفت: حزب اعتدال و توسعه با یک بیانیه اعلام موجودیت کرد که امروز تقاضا می کنم آن را مطالعه و بررسی کنید که آیا با گفتمان اعتدال تفاوت و شباهتی دارد یا خیر؟

  نوبخت با بیان اینکه جمهوری اسلامی جایگاهی رفیع و بالاتر از جایگاه فعلی در عرصه بین المللی دارد که به توسعه یافتگی کشور وابسته است، متذکر شد: برای توسعه باید از همه امکانات موجود در کشور استفاده شود و این امکانات منحصر در نیروهای اصلاح طلب یا تمرکز بر جریان اصولگرا نیست.

  وی تأکید کرد: افراد زیادی در دسته بندی های اصلاح طلب و اصولگرا قرار ندارند و گرایش اسمی ندارند که باید از همه آنها برای توسعه استفاده کرد.

  دبیرکل حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه با اصلاح طلبان و اصولگرایان زاویه داشتیم، گفت: گفتمان اعتدال و توسعه به منظور ارتقای منزلت ایران شکل گرفت و داعیه نگاه جناحی ندارد.

  نوبخت افزود: ما می خواهیم با یک نگاه شایسته سالارانه، انسان های فرهیخته را دور هم جمع کنیم؛ بنابراین حزب اعتدال و توسعه خرسند است که با همه فرودهای گذشته، در انتخابات ۹۲ فرازهایی را شکل داد.

  وی در پایان عنوان دیگر حزب اعتدال و توسعه را « اعتدال برای توسعه» ذکر کرد.

  بر اساس این گزارش، ضیافت افطاری حزب اعتدال و توسعه، با حضور جمعی از فعالان سیاسی و فرهنگی و سینمایی در تالار « خانه معلم تهران» برگزار شد.

  اصلاح طلبان اصولگرایان انتخابات ایران پیروزی انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی معلم حزب توسعه اعتدال
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها