چهار روز پیش، حسام الدین آشنا مشاور رسانه‌ای حسن روحانی در دولت های یازدهم و دوازدهم و رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، توئیتی با محتوای «100 روز گذشت» منتشر کرد. توئیت آشنا به احتمال زیاد ناظر به صدروزه شدن ریاست جمهوری آیت الله رئیسی و عمر دولت سیزدهم است که این روزها نیز برخی رسانه ها به این موضوع پرداختند و عمکرد دولت را بررسی کردند.

البته که دولت سیزدهم تا اینجای کار دستاوردهای بزرگی نسبت به فجایع تحویل گرفته شده و عمر کوتاه سپری شده داشته است که جهان نیوز در گزارشاتی به آن پرداخته است. البته که عمق برخی خسارات وارده در دولت روحانی تا حدی است که ترمیم آن مشکلات به چند سال زمان نیاز دارد.

ظاهرا جناب آشنا حواسشان به قعرنشینی رئیس جمهور متبوعشان در جدول میزان محبوبیت ها نبوده است و گمان کرده است صرف گذشت صد روز، فجایع و خاطرات تلخ گذشته فراموش شده و می‌توان با ژست طلبکاری، نهضت مطالبه گری راه انداخت. 

اما انتشار این توئیت از سوی آشنا که جزو چهره های پرحاشیه دولت گذشته بود و به عقیده برخی ها بیشتر به چهره مشاور جنگ روانی رئیس جمهور برای انحراف افکار عمومی از ناکامی های دولت شناخته می‌شد با واکنش های بسیاری در ذیل خود توئیت آشنا مواجه شد. فارغ از برخی نظرات تند که قابلیت انتشار ندارد، در ادامه پاسخ های کاربران در واکنش به آشنا را خواهید دید.

آشنا

آشنا

آشنا

آشنا

آشنا

آشنا

منبع: جهان نیوز