سفرهای استانی رئیس‌جمهور موجب بهبود وضعیت کشور می‌شود. سفرهای استانی در دولت سیزدهم، امید را به جامعه برگردانده است.

حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارس نیوز، در مورد سفرهای استانی دولت سیزدهم اظهار داشت: تا زمانیکه افراد در میدان نباشند، قطعا فرمان درست صادر نمی‌کنند، اما فردی که در وسط معرکه و کنار مردم باشد، دستورات صحیح و درست صادر می‌کند، لذا رئیس‌جمهوری که در میان مردم آمده و از نزدیک و بدون واسطه به دغدغه‌های مردم گوش می‌دهد، می‌تواند کشور را درست اداره کند.

وی تصریح کرد: در طی سال‌های گذشته، متاسفانه برخی از مسئولان، بین مردم رفتن و بی‌واسطه به مشکلات آن‌ها گوش دادند رو به فراموشی سپردند و اگر مشکلی برای شهری پیش می‌آمد، مشاورین و معاونین خود را به آن شهر می‌فرستادند که این موضوع همواره موجب نارضایتی و بی‌اعتمادی مردم به مسئولان شده است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: اما در حال حاضر و دولت سیزدهم، از رئیس‌جمهور تا وزرا به سفر استانی رفته و فقر و گرفتاری‌های مردم را از نزدیک درک می‌کنند که همین موضوع موجب امید میان مردم و آینده‌ای بهتر برای کشور شده است.

در طول سال‌های اخیر، بین مردم و مسئولان گسست ایجاد شد

نماینده مردم کاشمر با بیان اینکه در اوایل انقلاب اسلامی، مسئولین با مشکلات مردم آشنا بودند، گفت: در اوایل انقلاب اسلامی، همه مردم از یک سطح بودند و مسئولان نیز با مشکلات و گرفتاری‌های مردم آشنا بودند اما در طی این سال‌های اخیر، متاسفانه بین مردم و مسئولان گسست به وجود آمد.

نیک‌بین افزود: سفر ابراهیم رئیسی به مناطق محروم و شهرستان‌های دور افتاده، می‌تواند در  آینده کشور بسیار تأثیرگذار باشد و بسیاری از مشکلات حل و فصل شود چراکه بی واسطه با مردم صحبت کردن، حلال بسیاری از مشکلات است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: ابراهیم رئیسی، با سفرهای بدون تشریفات و تجملات خود در طول این چندماه اخیر، موجب زنده شدن امید در دل مردم شده است و همین موضوع به نفع آینده نظام اسلامی است.