سعید محمد در جمع حامیان آیت الله رئیسی در شهر اصفهان ضمن سلام به لشکرهای خط شکن ١٤ امام حسین و ٨ نجف اشرف، گفت: اصفهان نه یک شهر که یک تمدن است و چرا مشکلات استان با این همه منابع و ظرفیت ها حل نمی شود.

وی افزود: امام با مردم انقلاب کرد و با مردم جنگ را پیش برد، معتقد بود یک موی کوخ نشین ها را به کاخ نشین ها نباید داد.

سعید محمدادامه داد: الان تفکر منفعت طلبی، رانت خواری و نظارت از داخل خودرو در کارگزاران رواج یافته است،مدیری که پای حرف مردم بنشیند و مشکلات شان را حل کند مدیر انقلابی است. 

وی در ادامه گفت: در مقابل مدیری که اگر فرصتی داشته باشد آنرا تبدیل به رانت خود و آشنایانش می کند، مدیر غیر انقلابی و خائن است. 

وی در خصوص مشکلات کشور گفت: مشکلات اجتماعی، اقتصادی و بین المللی کشور در هم تنیده شده اند، این وضعیت تولید در کشور در حالیست که رهبر انقلاب هر سال شعار رفع موانع تولید می دهد.

محمد تصریح کرد: با قوانین جدید قفل بر تولید می زنند، در نتیجه اشتغال جوانان، مسکن آنان و ازدواج شان تحت الشعاع قرار می گیرد.

وی ضمن بر شمردن مشکلات کشور گفت: چرا همه چیز را گردن تحریم ها می اندازند، مثل سایر قراردادهای ننگینی که امضا کردند و ملت گرفتار شدند اصلا فرض که FATF امضا بشود مشکلات کشور حل می شود، وقتی همه روزنه های تجارت را بسته اند.

سعید محمد شب گذشته در جمع حامیان آیت الله رییسی گفت : اینها می خواهند مردم همچون موم در دست غربی ها باشند، علاقه مند هستند همه سوء مدیریت های خود را گردن تحریم بیاندازند.

وی افزود: آنچه در داستان بورس بر سر مردم آوردند چه ربطی به تحریم ها و پنج بعلاوه یک داشت، در یک فراخوان فریب ٥٥ میلیون ایرانی وارد بورس شدند، برخی فرش زیر پایشان را هم فروختند، روز روشن دست در جیب مردم کردند، ٥٥ هزار میلیارد تومان برداشت کردند و مردم متضرر را به حال خود رها کردند.

محمد ضمن اشاره به مذاکرات دوباره در وین گفت:  آنها قصد دارند آبنبات سوغاتی بیاورند و مردم را فریب دهند.

وی گفت: مالیات ستانی در نظام ما که ادعای عدالت طلب دارد محل اشکال است، همه فشار به تولید کننده و مردم وارد می شود، ولی از واسطه ها و سلطان ها هیچ مالیاتی دریافت نمی شود. لذا مسکن تبدیل به کالای سرمایه ای شده است، همه مشکلات کشور با اصلاح ساختار مالیات ستانی قابل حل است، به نحوی که نیاز به منابع خارجی و فاینانس نداشته باشیم.

 محمد ضمن اشاره به اینکه مردم دنبال خدمتگذار می گردند نه آقا بالاسر ادامه داد: امام همیشه از جنگ بین فقر و غنا سخن می گفت، یعنی توجه کنید شکاف اجتماعی بیشتر نشود.

وی اضافه کرد : بورس را نابود کردند، بانک ها قرار بود سود را کاهش دهند، ولی روزی دو سه هزار میلیارد تومان خلق پول دارند از هیچ، از عدد هایی که انتهای روز به اسم سود سپرده افزایش می دهند.

سعید محمد ضمن اشاره به مناظرات اخیر گفت: آنها که دیگران را به داشتن شش کلاس سواد متهم می کنند، یا بلد نیستند که می گویند علامه اقتصادیم، یا بلدند که پس آنچه انجام داده اند جز خیانت به مردم نیست، سوبسید یارانه انرژی کشور سالانه ٩٠٠ هزار میلیارد تومان است که ٩ برابر بودجه عمرانی ١٠٠ هزار میلیارد تومانی کشور است، پس اصلا عدد کمی نیست.

وی خاطر نشان کرد: این اعداد و ارقام در جیب کسانی می رود که بیشترین رفاه را دارند، زیرا دهک بالا ١١ برابر بیشتر از دهک پایین از یارانه انرژی استفاده می کند، بالا شهر تهران استخر و جکوزی خود را با آب شرب پر می کنند، در سیستان و بلوچستان اما دست دخترک روستایی که رفته آب بیاورد توسط سوسمار گاز گرفته می شود.

محمد یادآورشد: آقایان لیبرال و غرب زده که همه آمال و آرزو های خویش را در غرب جستجو می کنند، کمی هم توجه به داخل و ظرفیت های داخلی داشته باشند.

وی در خصوص وضعیت حاکم در کشور و جایگاه مردم گفت: چهره مردم ما را غم فرا گرفته و باید مرهمی فوری بر آن گذاشت، باید حاکمان را خانه تکانی کرد، گروه های خاص جای مردم را تنگ کرده اند، مردم باید به جایگاه خویش برگردند. تا معضل فساد دولتی حل نشود، معضلات دیگر حل نخواهند شد،دولت میدان عمل است و مرد میدان می خواهد، وادادگی، بی عملی و تنبلی باید جایگزین شود.

محمد با برشمردن ظرفیت های داخلی گفت: باید توجه به ظرفیت های خودمان را بجای اعتماد به بیگانه قرار دهیم، نه اینکه آب دخوردن مردم را هم به غربی ها گره بزنیم.

وی افزود: آنها که می گفتند قرار است بین مردم دیوار کشیده شود در عمل بین مردم و دولت دیوار کشیدند ما این دیوار را خراب می کنیم، برای مردم باید کار کرد و دنبال راه حل موضوعات در آن سوی مرزها نبود.

سعید محمد در باره عملکرد دولتمردان گفت: آنها که مدعی مذاکره گری بودند، خسارت بار ترین قرارداد تاریخ کشور را امضا کردند، مدعی اقتصاد بودند ولی بزرگترین عدد تورم را تولید کردند، ملت می بیند که در مناظرات اما بجای پاسخگویی طلبکار هستند.

وی تصریح کرد: مقصران وضع موجود نباید هیچ ادعایی نسبت به حل مشکلات داشته باشند، زیرا اگر بلد بودید هشت سال کافی بود تا مشکلات را حل کنید، اگر بلد نیستید پس چگونه دنبال تشکیل دولت سوم خود هستید.

سعید محمد در خصوص جایگاه مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: امروز باید دنبال احیای عزت مردم بود، باید از آنان سوال کرد چرا بجای شکوفا شدن تولید، مجموعه ها دغدغه سرمایه در گردش پیدا کرده اند، خصوصی سازی به نحوی اجرا شده که کارخانه ها یکی یکی تعطیل شدند، صنعت نساجی که یکی از صنایع پیش رو کشور است و در استان اصفهان ظرفیت های فراوانی دارد تنها با ٣٥ درصد ظرفیت فعالیت می کند

وی در پایان در خصوص تغییر وضعیت موجود گفت: خداوند فرموده تا مردم نخواهند سرنوشت آنان تغییر  نخواهد کرد، و این مبتنی بر جمهوریت نظام است که مردم با رای به اصلح یعنی حضرت آیت الله رئیسی وضعیت کشور را تغییر دهند.