حجت الاسلام محمد سبزی ، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «پارس نیوز» با اشاره به وضعیت اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: جریان اصلاحات خودش را میان مردم و کشور تمام شده می داند. در جلسه ای که چندماه قبل داشتند، رییس دولت اصلاحات که پدر معنوی این جریان است تاکید می کند که اگر ما این انتخابات را ببازیم دیگر برای همیشه نامی از اصلاحات باقی نخواهد ماند و چند سال دیگر کسی اصلاح طلبان را نمی شناسد و به همین دلیل هم باید تمام توانمان را پای کار بیاوریم که بازنده انتخابات نباشیم. 

وی تصریح کرد: پس از آن نیز شروع به تخریب هایی کردند و صحبت هایی انجام دادند مبنی براینکه زمان نظریه پردازی و گفت وگوی تمدن نیست و باید عملا جناح مقابل و انقلابی را تخریب کنیم تا پیروز نشوند. 

این نماینده مجلس اظهار می کند: زمانی که اصلاح طلبان دستشان خالی است و هیچ کاری ازدستشان بر نمی آید، شروع به تخریب می کنند و راهی هم غیر از این برای خودشان متصور نیستند. بنابراین می گویند انتخابات مهندسی شده یا انتخابات، انتصابات است. اما سوال این است که اگر انتخابات همواره مهندسی شده است، چطور بیشترِ دوره های ریاست جمهوری دست جریان شما بوده است! اگر اینطور است شما درطول تمام سال ها انتخابات را مهندسی کرده اید. 

*سران اصلاحات بگویند؛ چطور تا زمانی که نوبت به شما می رسد، همه چیز قانونی است اما زمانی که شما بازنده هستید انتخابات غیرقانونی و مهندسی شده است؟

او خطاب به اصلاح طلبان متذکرشد: چطور تا زمانی که نوبت به شما می رسد، همه چیز قانونی است اما زمانی که شما بازنده هستید انتخابات غیرقانونی و مهندسی شده است؟ اصلاح طلبان معتقد هستند تا زمانی که آن ها برنده انتخابات باشند شرایط بی نقص و خوب است اما همین که درمانده می شوند و نقشه هایشان نقش بر آب شده، انتخابات را تخریب می کنند.

نماینده ساوه افزود: البته این جریان، طیفی هستند که می خواهند از قائله عقب نمانند و نامی از اصلاحات در تاریخ کشور بماند. به همین دلیل هم اخباری به گوش رسید که اعلام کردند از رئیسی حمایت می کنند. اما این استراتژی نیز صادقانه نیست و می خواهند به نوعی خودشان را در صحنه سیاسی ایران نگه دارند. 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن اشاره به حضور رئیسی در انتخابات 1400 تشریح کرد: ما مطئمن هستیم آیت الله رئیسی کار بسیار درستی انجام داد و مستقل وارد میدان شد و بدهکار هیچ جناحی نیست و واقعا انقلابی واردمیدان شده است و می خواهد کشور را نجات دهد. مطمئن هستم با کار جهادی و دولت جوان انقلابی بسیاری از مشکلات و مسائل حل می شود و آن زمان خود مردم به این نتیجه می رسند و بهتر چهره ناکارآمد اصلاحات را می شناسند و خیانت هایی که اصلاح طلبان درزمان سکان داری ریاست جمهوری نسبت به مردم و کشور انجام دادند، مشخص می شود. خود من از ابتدا گفتم نه اصلاح طلب هستم و نه اصولگرا بلکه انقلابی هستم. 

حجت الاسلام سبزی درانتها تاکید می کند: خیانتی که اصلاح طلبان کردند و کشور را به این وضعیت کشاندند، هیچ وقت از حافظه تاریخ ایران پاک نمی شود. آن ها دیگر هیچ راهی ندارند و اصلاحات به تاریخ می پیوندد.