امروز مراسم راه‌پیمایی نمادین یوم‌الله ۲۲ بهمن به صورت ویژه و متفاوت و البته همچنان تماشایی در جای جای ایران اسلامی در حال برگزاری است.

این در حالی است، فضای مجازی به شدت فعال شده تا شاید اندکی از سیل خروشان هر ساله حضور مردمی را جبران کند از این جهت کلیدواژه «بهمن تماشایی» در این فضا داغ شده است.

راهپیمایی  متفاوت یوم‌الله ۲۲ بهمن آغاز شد + فیلم و تصاویر

آغاز راهپیمایی نمادین موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن در میدان امام حسین (ع)

میدان آزادی یادآور حماسه‌های بزرگ ملت استکبار ستیز ایران است، میدان آزادی شاهد شکوه، عظمت و اقتدار ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب، آرمان‌های امام راحل و شهدا است، امروز ۲۲بهمن ۱۳۹۹ در میدان آزادی نیروهای امنیتی از زمان طلوع خورشید بر بام میدان آزادی مستقر شدند و نیروهای هلال احمر با در دست داشتن پرچم سه رنگ پر افتخار ایران وارد محدوده برگزاری مراسم شدند.

اطراف میدان آزادی در دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲بهمن با تابلوهایی مزین به تمثال مبارک شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافع حرم به ویژه شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» عزیز و شهید «ابومهدی المهندس» است.

نمایش موشک های بالستیک در میدان آزادی

در اطراف میدان آزادی و در میانه مسیر حرکت موتورهایی که برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند، موشک‌های ساخته شده توسط وزارت دفاع و نیروی هوافضای سپاه پاسداران به نمایش درآمدند. موشک های ذوالفقار، بصیر و دزفول از جمله این موشک‌هاست.

همچنین بنرهایی در اطراف میدان نصب شده که دستاوردهای دفاعی از جمله آخرین پهپادهای ساخته شده توسط متخصصان داخلی نیروهای مسلح را به نمایش گذاشته و توضیح داده است.

نمایش دستاوردها قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه

در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن در میدان آزادی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه با برپایی نمایشگاهی از دستاوردها و پروژه‌های بزرگی که به همت متخصصان داخلی در کشور اجرا کرده است را در قالب ماکت‌هایی به نمایش عموم گذاشته است. از جمله پروژه‌هایی که در این نمایشگاه به نمایش درآمده، پروژه خط ۷ متروی تهران، ایستگاه کمیل، پروژه انبار نفت ایرانشهر، پروژه قطعه ۳ و قطعه ۷ ب راه اصلی پاتاوه_ دهدشت، پل طبیعت، سد مخزنی کرخه، پروژه سد و نیروگاه رودبار لرستان، است.