آرا شاوردیان ، نماینده ارامنه تهران و شمال کشور به نمایندگی از قوم ارمنی ایران ایام دهه فجر را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.

متن نامه به شرح زیر است:

حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای

رهبر معظم و معزز ایران سربلند

با عرض سلام، ادب و احترام

تثبیت استقلال کشور و تبدیل آن به کانون آزادی‌خواهی و حمایت از رهایی‌طلبی ملت‌ها و کشورهای منطقه از بند بردگی استعمار و اوج شکوه ملتی که مظهر خودباوری و اقتدار جهانی شده است جز در سایه آرمانخواهی رهبری اندیشمند، مدبر و شجاع محقق نمی‌شد. رهبری که در نهایت صلابت، با مهربانی و بدون توجه به کیش و آیین به دیدار بازماندگان سربازان شهیدش میرود تا پیام وفاداری، قدردانی و اتحاد را به عمق لایه‌های جامعه برساند و نتیجه، آن شده است که همه اقوام کشور اعم از فارس، لر، آذری، کرد، بلوچ، عرب، ترکمن، ارمنی، آشوری و ... با مذهب و کیش متفاوت اما یگانه‌پرست، اعم از مسلمان، مسیحی، زرتشتی و کلیمی زیر پرچم سه رنگ وطن، یکپارچه و متحد برای ساختن سرنوشت واحد، دست در دست هم قرار داده‌اند. حال که به یمن این رهبری، ملتی مستقل، خودباور و یکپارچه شده‌ایم و از نظامی مقتدر و امنیتی کامل برخورداریم بر همه ما مسئولین اعم از مجلس، دولت و قوه قضاییه واجب است متناسب با این نعمت رهبری ممتاز به رفع یا کاهش نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت کشور بپردازیم.

 اکنون که در دهه فجر قرار داریم به نمایندگی از قوم ارمنی کشور ضمن تبریک ایام و ارج نهادن به شخصیت شامخ آن رهبر عالی‌قدر، از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامت و طول عمر با برکت برای معظم له می‌نمایم.

 آرا شاوردیان

 نماینده ارامنه تهران و شمال کشور

نامه