امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در این بازدید، با تاکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و درمانی، گفت: اماکن و مراکز آموزش نظامی جزء امن ترین اماکن از لحاظ رعایت موارد بهداشتی بوده و کمترین آسیب را دیده است؛ امیدواریم در آینده نیز با نظارت دقیق فرماندهان و رعایت کامل کارکنان، روند کنترل و پیشگیری کرونا در این مراکز حفظ شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی خاطر نشان کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب علمی،تربیتی و نظامی باید محیطی برای دانشجویان دانشگاه پدافند فراهم شود تا جوانان حاضر در این دانشگاه بتوانند با خیالی آسوده وفراغ بال آموزش های لازم رافرا بگیرند و در میدان رزم، با اقتدار وظایف محوله را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

امیر سر تیپ صباحی فرد با اشاره به اهمیت خاص و ماموریت ویژه دانشگاه پدافند هوایی و مطالبات جدی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) از دانشگاه افسری، به اهمیت پرورش و تربیت مطلوب دانشجویان اشاره کرد و آن را مهمتر از بحث آموزش دانست.

وی افزود:طبق سیاست های اعمال شده در امر آموزش و با همکاری اساتید و فرماندهان دانشگاه پدافند هوایی، سیاست علمی این مرکز آموزشی افزایش مهارت های علمی و عملی دانشجویان است.

در ادامه این بازدید فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، گروهان نو ساخت شهید جودکی و ساختمان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه را افتتاح کرد.