سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی ایام جشن و سرور ماه با برکت ربیع الاول و سالروز میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) منبعث از آرمان‌ها و تعالیم رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به عنوان رئیس مذهب تشیع به پیروزی دست یافته است و امروز نیز توفیق کشور در برابر فشارهای دشمن و حصول به پیروزی، منوط به الگو قرار دادن سیره پیامبر عظیم الشان اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت است. «لَقَدْ کَانَ لَکُمْ فِی رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِمَنْ کَانَ یَرْجُو اللَّهَ وَالْیَوْمَ الْآخِرَ وَذَکَرَ اللَّهَ کَثِیرًا»

در ادامه این پیام آمده است: هجمه‌ها و هتاکی‌های اخیر به ساحت مقدس و منزه رسول مهربانی و رحمت از سوی برخی رسانه‌های فرانسوی که با حمایت مسئولین نابخرد این کشور صورت می‌گیرد، چیزی جز اجرای دستورالعمل‌های اسلام هراسانه صهیونیست‌ها نیست و نتیجه‌ای نیز جز رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر و آزادی ندارد. اگر فرانسوی‌ها به راستی مدعی آزادی هستند رفتار سرکوب کننده در برابر آزادی حجاب اسلامی را چگونه توجیه می‌کنند؟

در بخش دیگری از این پیام آمده است:  اسلام ناب محمدی  برخلاف اسلام تقلبی آمریکایی هیچ نسبتی با تروریسم ندارد و فرانسوی‌ها بهتر است از آمریکایی‌های جنایتکار بپرسند که چرا گروه‌های تروریستی مانند داعش را خلق و توسعه داده و فرماندهان قهرمان و ضدتروریستی مانند سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز را به شهادت می‌رسانند؟ فرماندهی که پیرو مکتب اسلام ناب محمدی (ص) بود و در نبرد با نسخه‌های آمریکایی و قلابی از اسلام ساعتی آسوده نمی‌زیست.

در بخش پایانی این پیام آمده است: امروز گرایش به اسلام ناب محمدی در سراسر جهان در حال رشد و گسترش است و دشمنان با این اقدامات مذبوحانه نیز نمی‌توانند مسیر تاریخ و حقانیت را تغییر دهند.