احمد نادری در توضیح فعالیت‌های مجدانه مجلس یازدهم ، گفت: مجلس یازدهم بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری از انقلابی‌ترین مجالس بعد پیروزی انقلاب اسلامی است. مجلس با توجه به فعالیت‌هایی که طی چهار ماه یعنی 126 روز گذشته داشته، یکی از پرکارترین مجالس است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح و لوایح بسیاری در این مدت برسی شده است، نمایندگان سوالات خود را از وزرا پیگیری کردند. در مجموع وظایف تقنینی و نظارتی متناسب با شأن و وظایف نمایندگی انجام و دنبال شده است.

نادری تاکید کرد: 126 روز زمان کافی برای ارزیابی کامل از فعالیت‌های مجلس شورای اسلامی نیست. ما دو ماه نخست بعد از آغاز به کار مجلس یازدهم، پیگیر تشکیل کمیسیون‌های تخصصی بودیم. پس از آن نیز هر روز بحرانی برای مجلس در رسانه‌ها ایجاد کردند که از کانون‌های امنیتی داخلی و خارجی شکل می‌گیرد.

وی افزود: مجلس یازدهم از پرکارترین و موثرین مجالس بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در برنامه تلویزیونی تهران 20، گفت: نماینده‌ها با جدیت و قوت مسائل مردم را دنبال می‌کنند، طرح مسائلی پیرامون کم کاری مجلس یازدهم درست نیست زیرا همه نماینده‌ها در این مدت پر کار بودند.