غلامحسین رضوانی با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت از سوی رئیس جمهور اظهارکرد: بعد از آنکه آقای رزم حسینی در کمیسیون های تخصصی حضور پیدا کرده و برنامه های خود را ارائه دهند، بهتر می توانیم درباره ایشان نظر بدهیم.

وی افزود: اما به طور مشخص، چون سابقه آشنایی با ایشان دارم و کم و بیش کارهای شان را در دوره های مختلف مدیریتی دنبال کرده‌ام، برآوردم این است که ایشان برای وزارت صمت رای می‌آورند.

   نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص دیدگاه کلی نمایندگان مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی صمت تصریح کرد: اگر نگویم همه نمایندگان ولی به نظر من اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها براساس مسئولیت، شناخت، بررسی و مطالعه رای می‌دهند، حب و بغضی با کسی ندارند و می‌خواهند هرچه زودتر وزارت صمت تعیین تکلیف شود و وزیر داشته باشد، بنابراین وقتی که در مطالعه و بررسی به این نتیجه برسند که وی گزینه خوبی است، به ایشان رای خواهند داد.

رضوانی تاکید کرد: مجلس هفته آینده برنامه های وزیر پیشنهادی را بررسی خواهد کرد و بر این اساس اگر به نتیجه برسد که آقای رزم‌حسینی گزینه مناسبی است حتما به او رای خواهد داد اما برآورد شخص بنده این است که آقای رزم‌حسینی حتما رای خواهند آورد.