• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60911

  مراسم بزرگداشت حماسه سوم تیر و تجلیل از محمود احمدی‌نژاد همزمان با نیمه شعبان در سالن سید‌الشهدا با حضور تعدادی از هواداران رییس جمهور برگزار شد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در مراسم بزرگداشت حماسه سوم تیر که علاوه بر رییس جمهور غلامحسین الهام سخنگوی دولت، اسفندیار رحیم مشایی مشاور رییس جمهور، زریبافان رییس بنیاد شهید، جوانفکر مشاور رییس جمهور، رامین، طالب زاده، حجت الاسلام والمسلمین ادیب یزدی و همچنین قائم مقامی در آن حضور داشتند از سوی تعدادی شرکت کنندگان این مراسم شعارهایی چون « دست خدا برسرمان، خامنه ای رهبرمان» ، « ما ذوالفقار حیدریم، فداییان رهبریم» ، « احمدی دلاور پیرو خط رهبر» ، « احمدی زنده باد، مشایی پاینده باد» ، « احمدی احمدی حمایتت می کنیم» ، « احمدی و مشایی دو یاور الهی» ، « توپ، تانک اهانت دیگر اثر ندارد» ، « چپ، راست، کارگزار علیه خدمتگزار و… از سوی حصضران سر داده می شد.

  در این مراسم شرکت کنندگان همچنین عکس هایی از احمدی نژاد و مشایی در دست داشتند و شعارهایی در حمایت از مشایی و احمدی نژاد سر می دادند.

  نوشته هایی همچون" مظلوم تر از بهشتی، خدوم تر از رجایی" ، " پیش به سوی خیبر، دولت ادامه دارد" ، در دست برخی از شرکت کنندگان در این مراسم مشاهده می شد.

  نادر طالب زاده یکی از مستندسازان و حامیان احمدی نژاد طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: روند حرکت انقلاب اسلامی با حضور احمدی نژاد شتاب جدی تری گرفت و ان شاءالله در برنامه ای که در ماه رمضان پخش می شود درباره گفتمان انقلاب که احمدی نژاد آن را پررنگ تر کرد، صحبت می کنم.

  وی همچنین گفت: راه سختی در پیش داریم و باید از این پیچ تاریخی که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده اند، رد بشویم.

  همچنین در این مراسم برخی از شرکت کنندگان گفتند درود خدا بر مالک اشتر زمانه، درود خدا بر پیرو خط عدالت و لعنت خدا بر عمروعاص های زمانه و اشعث های زمانه و تمام کسانی که باعث گمنامی خط عدالت می شوند.

  در این مراسم وقتی مجری برنامه گفت که این جشنی است به مناسبت پایان فعالیت دولت، تعدادی از شرکت کنندگان خطاب به وی گفتند این تازه آغاز راه دولت است.

  بر مبنای این گزارش در این مراسم با حضور الهام سخنگوی دولت از سایت نکات پرس رونمایی شد.

  احمدی نژاد اسفندیار رحیم مشایی انقلاب انقلاب اسلامی رییس جمهور غلامحسین الهام ماه رمضان محمود احمدی نژاد مشایی مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها