جلیلی: ‌

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 60810

  عصر یک‌شنبه جمعی از اعضای کمیته پیگیری مطالبات مردم سوریه با سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کردند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در این دیدار با ممتاز دانستن نقش مردم سوریه در چند دهه اخیر در ایستادگی مقابل رژیم صهیونیستی و حمایت از مقاومت اسلامی تاکید کرد، تصمیم چند کشور مبنی بر ارسال سلاح برای تروریست ها توهین به مردم سوریه و مغایر قوانین بین المللی است و مردم سوریه اجازه نمی دهند دشمنان سوریه به جای آن ها تصمیم بگیرند.

  جلیلی افزود، هر سلاحی که به سوریه ارسال شود نتیجه اش کشته شدن افراد بی گناه بیش تر و تخریب زیرساخت های این کشور است و قطعا گروه های مسلح و حامیان آن ها مورد تنفر مردم خواهند بود.

  سعید جلیلی پشتیبانی مردمی را مبنای مقاومت دانست و تاکید کرد، ساز و کارهای مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران عامل پیشرفت و افزایش اقتدار نظام است.

  در این دیدار نمایندگان گروه های مختلف معارضه سوریه با محکوم کردن هرگونه اقدام خشونت آمیز و مسلحانه، تنها راه حل ایجاد آرامش در سوریه را احترام به دموکراسی دانستند و افزودند، برخی می خواهند به جای مردم سوریه تصمیم بگیرند در حالی که خواست اکثریت مردم توقف دخالت های خارجی و برگزاری انتخابات آزاد است.

  انتخابات جمهوری اسلامی ایران خشونت دبیر شورای عالی امنیت ملی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران رژیم صهیونیستی سعید جلیلی سوریه گروه های مسلح نماینده مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها