به گزارش پارس ، به نقل از ابنا، شبکه تلویزیونی" جئو تی وی" پاکستان صبح امروز یکشنبه دوم تیرماه در خبری فوری گزارش داد: گروهی ناشناس به یک خانواده پنج نفره شیعه در شهر" راجانا" واقع در" پنجاب" پاکستان حمله کرده و سرشان را از بدن جدا کرده اند. این شبکه اردو زبان در ادامه تصریح کرد: این گروه ناشناس پس از اینکه وارد منزل شده اند ابتدا « جواد» پدر خانواده، سپس به ترتیب « طاهره» مادر، « علی حسن» ۸ ساله و « محسن» ۶ ساله، پسران و در نهایت دختر ۴ ساله این خانواده را سر بریدند.
این اقدامات خصمانه و ضد شیعی در پاکستان به امری رایج درآمده و روزانه بسیاری از شیعیان به دلیل تعصب افراد کوردل به خاک و خون کشیده می‎ شوند.

گفتنی است روز جمعه ۳۱ خرداد در حمله به یک مسجد در حومه شهر پیشاور پاکستان ۱۸ تن شهید و ۴۰ تن دیگر زخمی شدند.

مسلمانان شیعه برای برگزاری نماز جمعه در مسجد" شهید عارف الحسینی" منطقه چمکنی شهر جمع شده بودند که یک فرد مسلح وارد مسجد شد و شروع به تیراندازی به نماز گزاران کرد سپس فردی که مواد منفجره به خود بسته بود خود را در میان جمعیت منفجر کرد.

در این انفجار « سیدمحمد مهدی حسینی» نوه علامه شهید سید عارف حسین حسینی به شهادت رسید و برادر وی نیز به شدت زخمی شده است. همچنین « ولی الله» یکی از فعالان شیعه که سال گذشته دو عامل انتحاری را به هلاکت رسانده بود نیز در این حمله انتحاری شهید شد.

انفجار بمب، افزایش خشونت ها و قتل های هدفمند در کراچی طی روزها و ماههای گذشته افزایش چشمگیری داشته است به طوری که در سال ۲۰۱۲ بیش از یک هزار و ۱۰۰ نفر قربانی عملیات تروریستی اعضای گروههای غیرقانونی در این شهر به عنوان بزرگترین شهر اقتصادی پاکستان، شدند.