به گزارش پارس نیوز، 

آیت‌الله محمد علی علوی گرگانی شامگاه دوشنبه در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به دیدار اخیر خود با مقام معظم رهبری اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند که شما همان چیزی را در دیدارهای خود با مدیران گفتید که من انتظار داشتم.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) خود را مدیون انقلاب اسلامی می‌دانستند و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید از زحمت‌های افرادی که فداکاری کردند تقدیر صورت بگیرد.

این مرجع تقلید افزود: باید همیشه نعمت‌های خداوند را ذکر کرد، انقلاب اسلامی یک نعمت برای مردم بود، در دوران رژیم طاغوت شاهد زندانی شدن و تبعید شدن بزرگان دین و حوزه بودیم و آن‌ها این سختی‌ها را تحمل کردند تا نعمت ولایت و انقلاب اسلامی به دست ما برسد.

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به لزوم توجه به ارزش‌های اسلامی در جامعه اظهار کرد: نباید شاهد بی توجهی به این ارزش‌ها در جامعه باشیم، باید مدیران استان قم مراقب حفظ ارزش‌هایی همچون حجاب در خیابان‌های شهر قم باشند و نباید اجازه بی بند و باری در این شهر داده شود.

وی ادامه داد: شهر قم حرم اهل‌بیت(ع) است و در دوران رژیم طاغوت هم ارزش‌هایی اسلامی در این شهر رعایت می‌شد.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند که باید پشتیانی از ولایت فقیه داشته باشید تا به شما آسیبی نرسد و این کار باید در دستور کار همه باشد.