به گزارش پارس نیوز، 

روح‌الله بابایی صالح نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز موضوع ماده ۸۰ قانون برنامه ششم توسعه در رابطه با کاهش آسیب‌های اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: براساس ماده ۸۰  قانون برنامه ششم توسعه دولت مؤظف است تا پایان دوره پنج ساله این قانون آسیب‌های اجتماعی را به میزان ۷۵ درصد کاهش دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان کمیته امداد، بهزیستی، ناجا و همچنین رستم‌وندی معاون اجتماعی وزیر کشور حضور داشتند و گزارشات خود را در رابطه با کاهش آسیب‌های اجتماعی ارائه کردند.

بابایی صالح خاطرنشان کرد: در این جلسه نمایندگان بهزیستی و کمیته امداد عنوان کردند که ما ۱۰۰درصد اعتباراتی که برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به بهزیستی و کمیته امداد اختصاص یافته را هزینه کردیم و ناجا نیز گزارشاتی در رابطه با کاهش آسیب‌های اجتماعی ارائه کرد.

وی افزود: برخی از توضیحات و آمار ارائه شده توسط نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط از سوی اعضای کمیسیون دقیق دانسته نشد و مورد قبول آنها قرار نگرفت. 

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان گفت: در نهایت مقرر شد هر یک از دستگاه‌ها گزارش عملکرد خود را در رابطه با کاهش آسیب‌های اجتماعی به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه کنند.