به گزارش پارس به نقل از فارس، محمدباقر قالیباف نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع حامیان خود در میدان فلسطین تهران با سلام به ایران و ایرانی سخنان خود را آغاز کرد و گفت: حرف زدن برای من بسیار سخت است، مخصوصا برای کسانی که مسئولیت داشته و بایستی پاسخگو باشند.

وی با اشاره به مدت چند روزه تبلیغات انتخاباتی اظهار داشت: بیش از ۲۰ روز فعالیت تبلیغاتی داشته و طی آن سفرهای متعددی به اقصی نقاط کشور داشتم؛ در این سفرها با مردم سخن گفتم و دردها و رنج هایشان را شنیدم.

قالیباف با اشاره به مشکلات موجود در کشور تصریح کرد: با شنیدن حرفهای مردم مصمم تر شدم که در صحنه حضور یابم؛ شنیدن برخی از حرفهای مردم آنقدر سخت بود که بازگو کردن آنها بسیار دشوار است.

پس از بیان این سخنان مردم حاضر در سخنرانی قالیباف شعار « امیرکبیر تهران، برس به داد ایران» سر دادند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بار سنگینی بر دوش من و همه مسئولان قرار دارد و بایستی به مردم خدمت کنیم تصریح کرد: مردم باید در روز جمعه برای خلق یک حماسه سیاسی آماده شوند و به صورتی عمل کنند که خواسته رهبری محقق شود.

وی اضافه کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که وضع موجود تغییر کند و به گذشته بازنگردیم؛ نباید اجازه دهیم سیاست بازان تکراری و ناکارآمد چوب حراج به عزت و شرافت ایران بزنند.

قالیباف با بیان اینکه نباید اجازه دهیم سوءتدبیر و ضعف مدیریت ظرفیت های کشور را از بین ببرد تاکید کرد: ملت ما سرمایه داری، شعار بی عمل و انقلابی نماها را دیده است و در ۲۴ خرداد خط بطلانی به قول های بی عمل، اشراف سالاری، تحجر و ناکارآمدی خواهد کشید.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ۲۴ خرداد روز خداحافظی با بداخلاقی، اختلاف، دروغ و ریا در کشور است خاطرنشان کرد: این ملت عزیز در روز انتخابات نشان می دهد که پای آرمان های انقلاب و شهدا ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه ۲۴ خرداد روز ناامیدی انگلیس و آمریکا در کشورمان است گفت: ۲۴ خرداد روز آغاز کار جهادی با فرهنگ انقلاب و فرهنگ خدمت به مردم است.

قالیباف ابراز امیدواری کرد که ملت ایران در ۲۴ خرداد با خلق حماسه سیاسی نگرانی را از مردم بگیرند.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۴ خرداد را روز مقدم شمردن قانون اساسی و حقوق مردم دانست و گفت: افتخار ما این است که در مکتب اهل بیت (ع) تربیت شده ایم و امام علی (ع) مقتدا و پیشوای ماست؛ امیرالمومنین به ما آموخت که بایستی در دولت اسلامی ابتدا حق مردم را باید بدهیم و بعد حق حاکمیت را مطالبه کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که روز انتخابات همگان زیر سایه نظام اسلامی و در چارچوب قانون فعالیت کنند.

قالیباف با بیان اینکه همه در برابر قانون یکسان بوده و هیچ فرقی بین گروه ها، احزاب و اقوام مختلف نیست تصریح کرد: همگان زیر سایه نظام اسلامی و در چارچوب قانون با توجه به ظرفیت های کشور دست به دست هم داده و سختی ها را از خانواده های ایرانی دور خواهند کرد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه می توان کشور را با کمک جوانان و استفاده از تجربه پیشکسوتان از بسیاری از مشکلات بیرون آورد اظهار داشت: امیدوارم حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم رقم بخورد و آنگاه اگر خیر بنده بود که توفیق خدمت گزاری پیدا کنم همانطوریکه وعده دادم و امروز هم در میدان فلسطین به شما قول می دهم بتوانیم حماسه سیاسی را با کمک جوانان کشور با استفاده از ظرفیت ها و نخبگان جامه عمل بپوشانیم.

قالیباف ابراز امیدواری کرد که بتواند راه امام خمینی (ره) ، شهدا را ادامه داده و زیر سایه مقام معظم رهبری به مردم خدمت کند.

قالیباف سخنانش را با گفتن « یا علی» ، « یا حسین» و لبیک یا حسین پایان داد.