به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، انجمن اسلامی دانشجویان شاهد در بیانیه خود خطاب به هاشمی تاکید کردند که این حصار محدودیت اطلاع رسانی به خود را بشکنید که به نظر ما ناشی از شیطنت اطرافیان شماست چراکه شما همان حرف های سایت های ضد انقلاب را می زنید.

در ابتدای این بیانیه با مخاطب قرار دادن هاشمی رفسنجانی، آمده است که در دیدار اخیرتان که به عنوان دیدار با جمعی از جوانان فعال دانشجویی در رسانه ها منتشر شد، سخنانی را مطرح کردید که این سخنان ما دانشجویان را به یاد دمیدن های همواره حضرتعالی در شبهه افکنی های پیش از انتخاباتی شما می اندازد. رفتاری که در حضرتعالی و خانواده مکرمتان مسبوق به سابقه است و اوج آن را در نامه بدون سلام و والسلام شما به مقام معظم رهبری در سال ۸۸ به یاد داریم که چگونه در خاکستر فتنه انگیزان دمید و حلاوت پیروزی جمهوریت بر اقلیت باند قدرت و ثروت به کام ۴۰میلیون ایرانی حاضر در پای صندوق های رای در ۲۲ خرداد تلخ و ناگوار کرد. امان از آن همه تعریف ها در خصوص سعه صدرتان کردیم و همه را به بهای چند کلام ناقابل که مطمئن هستیم اگر دنیای شما را به خطر نیاندازد بدون شک وبال گردنتان در روز حشر می شود.

این تشکل دانشجویی تاکید کرد که در سال ۸۸ هم اینگونه جلسات با قلیل آشوبگران صحن دانشگاه داشتید و همان زمان به شما هشدار دادیم که اینها همان هایی هستند که در دوران اصلاحات رکیک ترین ناسزاها را به شما گفتند و توجه نکردید و اینها را به حضور می پذیرفتید و مع الاسف به آنها برای ادامه آشوب خط می دادید. امروز هم سردمداران تشکل های قانون شکن دانشگاهی گرد شما حلقه زده اند. امان! امان! از" ما اکثر العبر و اقل العتبار" .

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در بیانیه خود خطاب به هاشمی رفسنجانی متذکر شد تا کی می خواهید از علمای قم برای خود دژ محافظ بسازید و مردمی که دلبسته به حوزه و مرجعیت هستند دلسرد کنید! آیا واقعا علما با شما هستند؟ آیا خبر تکذیب حمایت آیات اعظام سیستانی و وحید خراسانی (حفظهم الله تعالی) از شما به گوشتان نرسیده است. بشکنید! بشکنید! این حصار محدودیت اطلاع رسانی به خود را که به نظر ما ناشی از شیطنت اطرافیان شما است. به نظر ما دانشجویان شما در حصر اخبار و اطلاعات دروغ و کذبی هستید که اطرافیانتان برای شما ایجاد کرده اند. برانید این خرس خاله ها را از اطرافتان اینها می خواهند با شکستن سر شما آبرویتان را ببرند و دستار از سرتان بکشند. و الله که ما نگران شما هستیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: سکوت کوتاه مدت شما در قبال احراز نشدن صلاحیتتان را ما دانشجویان به فال نیک گرفتیم و تصورمان بر این بود که مانند مرحوم زبیر که در جنگ جمل با یاد آوری سخنان پیامبر عظیم الشان اسلام در خصوص دشمنی با حضرت علی (ع) هشدار داده بودند، شما هم سخنان محکم روح خدا خمینی کبیر (ره) را در خصوص ایراد به نظر شورای نگهبان که فرمودند: « هرکس بگوید نظر شورای نگهبان کذاست مفسد فی الارض است» سکوت و صبر پیشه کرده اید. اما چه بد خیال و باورمان به خودتان را با سخنانی که بدون شک در شأن رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیست بر باد دادید.

این بیانیه در ادامه یادآور شد که طرح این موضوع از جانب شما که « با توجه به شور و نشاطی که در سراسر کشور پس از اعلام حضورم در انتخابات ایجاد شد و از آنجایی که در مسیر تایید صلاحیت بنده نیز بهانه و مشکلی نبود، یک مقام ارشد امنیتی، برخلاف عرف و قانون، شخصا در جلسه بررسی صلاحیت ها در شورای نگهبان حضور یافت که ابتدا مورد اعتراض برخی از اعضای شورای نگهبان نیز قرار گرفت و نهایتا به اعضای شورای نگهبان گفت، که حضور هاشمی در انتخابات می تواند موجب پیروزی قاطع و با رای بالای مردم شود که با راه و رسم آنها سازگار نیست و لذا این شورا را متقاعد کرد که به بهانه شرایط جسمی رای به عدم احراز صلاحیت بنده دهند» چه معنا و مفهومی دارد؟

دانشجویان در بیانیه خود خطاب به هاشمی آوردند: شما که به دلیل حضورتان در صحنه انتخابات می دانید این حرف و سخن تنها به خاله زنک بازی های رسانه ای می ماند و عجب آنکه شما همان حرفهای سایت ها و رسانه هایی را تکرار می کنید که قوت لا یموتشان توهین و ناسزا گویی به صدر تا ذیل نظام جمهوری اسلامی است. فاش بگویید اخبار این رسانه ها در کارتابل های خبری روزانه شما است یا دفتر شما خط نشر این اکاذیب اعوجاجی را به رسانه های ضد انقلاب می دهد.

این تشکل دانشجویی در بیانیه خود آورد: چه راحت ژست حداقلی تان در خصوص فراجناحی بودن به اعلام رای به یک کاندیدا فروختید. ای کاش حداقل نمایش فراجناحی بودنتان را ادامه می دادید و اینقدر لخت و عور چینش های آتی خود را بر ملا نمی کردید. از شما انتظار حداقلی ها را داشتیم به عنوان شخصیتی که سعی دارد خود را ذیل چپ و راست تعریف نکند و تنها مطیع رهبری باشد انتظار رفتار سنجیده تر داشتیم. با خود کاش می اندیشید با هر احتمالی از ۱ تا ۱۰۰ در صورت شکست نامزد مدنظرتان در انتخابات آبروی ۳۰ ساله خود در انتخابات را به ثمنی قلیل فروخته اید و نه سوم از سال ۸۴ تا کنون به شما؛ خطر یاس و روی گردانی از شما به عنوان شخص جمع کننده آرای منفی را حتی در اطرافیان شما و اهل بیتتان قطعی می کند.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در بیانیه خود تصریح کرد: طرح این اکاذیب به بهانه ثبت در تاریخ و ادعای سکوتتان به نفع مصالح نظام مانند رفتار کودکی است که با ادعای روزه داری در خفی به دلیل شدت ضعف دست در کاسه خورش می کند! اما غافل از اینکه رد غذا دور دهانش می ماند!

دانشجویان تأکید کردند: بدون شک دروغ در تاریخ ثبت نمی شود ولی حقایق ثبت در تاریخ است. رفتار شما در فتنه ۸۸ ثبت می شود. رفتار خانواده شما طی ۴ سال اخیر در تاریخ ثبت می شود. سکوتتان در فتنه ثبت می شود. « امانتداری صحیح» کلید واژه جدیدی است که با الفاظ مختلف از سال ۷۶ تاکنون از شما شنیده ایم ولی بدانید مردم دغدغه هایشان فراتر از این لفاظی هاست و نظام و مردم حسن نیتشان را به همدیگر در فروردین ۵۸ اثبات کرده اند.

در پایان دانشجویان دانشگاه شاهد که به فرموده رهبر معظم انقلاب « دانشگاه شاهد خود گلخانه عطرآگین است» ضمن ناراحتی و دل خون بودن از رفتار آقای هاشمی اعلام می کند فتنه ۸۸ به حق واکسینه مناسبی در برابر فتنه های آتی خواهد بود و ما همگام با ملت شریف ایران به حول و قوه الهی در روز ۲۴ خرداد ۹۲ با حضور در پای صندوق های رای موشک های انگشت هایمان را به سمت کاخ سیاه می گیریم و با انتخاب اصلح مرقومه یاوه گویان خارجی و داخلی را برای همیشه خواهیم بست.