به گزارش پارس ، به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی دفترمقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار فرمودند: بحمدالله روال انتخابات تا امروز روال خوبی بوده و یکی از نقاط برجسته این است که گفتمان مردم، گفتمان قانون گرایی است، مردم در سال ۸۸ از عدم تبعیت و لگد زدن عده ای به قانون ضربه دیده اند‬.

‫ایشان تاکید کردند: بنده اصرارم بر حضور حداکثری ملت در انتخابات بخاطر این است که حضور قدرتمندانه ملت ایران باعث می شود که دشمن مایوس شود و فشار را کم کند و راه دیگری را دنبال کند. ‬

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به مناظره ها تاکید کردند: کار صداوسیما در انتخابات، تهمت زنندگانی که می گفتند آزادی بیان نیست را خجالت زده کرد، البته بنده در زمینه آن مسائلی که آقایان مطرح کردند، مطالبی دارم که بعدا خواهم گفت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین خاطرنشان کردند: در راه عزت و پیشرفت ایران، توکل به خدا اهمیت ویژه ای دارد، عده ای غافلند و در محاسباتشان کانه توکل بخدا جایی ندارد، این محاسبات مادی را مستکبران عالم بهتر از شما می کنند اما هر روز عقب می روند.

ایشان تصریح کردند: توصیه اول من حضور پرشور پای صندوق رای است، ممکن است کسی بدلیلی نخواهد از نظام اسلامی حمایت کند، اما از کشورش که می خواهند حمایت کند. همه باید بیایند، هرکس که انتخاب شد اگر دارای رای سدید و محکم باشد بهتر می تواند مقابل دشمنان و معارضین بایستد.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.