به گزارش پارس ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمدرضا رحیمی صبح امروز (چهارشنبه) در « جلسه هیات دولت و مراسم اعطای ۱۴ نشان دولتی» که در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهور برگزار شد، پس از دریافت نشان درجه یک خدمت از رییس جمهور، با تبریک میلاد با سعادت امام حسین (ع) و اعیاد شعبانیه، گفت: همه نشان های لیاقت و خدمت، شایسته و زیبنده خود دکتر احمدی نژاد است که در مدت ۸ سال درصدر دولت بارها و بارها به تمام نقاط کشور سفر کرد و اقشار مختلف مردم را مورد مهر و مرحمت خود قرار داد.

معاون اول رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه نام دکتر احمدی نژاد در عرصه خدمت رسانی، پیشرفت و تعالی کشور در تاریخ این آب و خاک ماندگار خواهد بود، اظهار داشت: اقدامات و دست آوردهای دولت دکتر احمدی نژاد در تمامی بخش ها بی نظیر است و قابل مقایسه با دوره های گذشته نیست.

رحیمی افزود: خدمات و کارهای انجام شده در دولتهای نهم و دهم به قدری خیره کننده است که بر اساس آمار و ارقام، گاهی با تمام دولتهای قبل و حتی دوران پیش از انقلاب برابری می کند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به کارهای انجام شده و تحولات شکل گرفته طی ۸ سال اخیر در تمامی بخش ها و حوزه ها، خاطر نشان کرد: اقدام شجاعانه رییس جمهور برای اصلاح نظام اقتصادی از کارهایی است که حتی بسیاری از مقامات دیگر کشورها و برخی دشمنان نیز به بزرگی و اهمیت آن اقرار کردند.

وی ادامه داد: دکتر احمدی نژاد بنیانگذار نهضت مسکن مهر در کشور بود و با این اقدام باعث شد در سراسر کشور جوانانی که همواره در آرزوی داشتن خانه بودند، صاحب مسکن شوند.

معاون اول رییس جمهور گفت: حضور مستمر دکتر احمدی نژاد در عرصه های بین المللی و بیان شفاف مواضع جمهوری اسلامی ایران در جهان چیزی نیست که از یادها فراموش شود.

رحیمی در ادامه با اشاره به بیانات و جملات مقام معظم رهبری در وصف دولت دکتر احمدی نژاد و تایید کار و خدمت رسانی این دولت، تصریح کرد: لازم است جملات رهبر معظم انقلاب و آمار جامعی از اقدامات این دولت به شکل گزارش گرد آوری شود تا نسل های بعد بدانند که در این مقطع از تاریخ چه تحولات و اتفاقات بزرگی در مسیر پیشرفت و تعالی کشور رخ داده است.