به گزارش پارس نیوز، 

حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ضمن نقد به برخی از اتفاقات مدیریتی مجلس گفت: فراکسیون نمایندگان ولایی به هیچ وجه به دنبال استیضاح لاریجانی نیست و اصلا این ماجرا برای این فراکسیون نه تنها اولیت ندارد بلکه در شرایط فعلی موضوعیت نیز ندارد.

وی در ادامه تاکید کرد: ما در فراکسیون نمایندگان ولایی تعهد داده ایم که هیچ یک از اعضای فراکسیون به صورت فردی به دنبال استیضاح وزرا نباشند که البته به استیضاح رئیس مجلس نیز قابل تعمیم بوده و اصلا این موضوع در فراکسیون مطرح نشده است.

وزیر اسبق آموزش و پرورش افزود: شرایط فعلی بسیار حساس بوده و گاهی اقدامی نامناسب موجب تحمیل هزینه ای صد چندان می شود که باید از این دست اقدامات دوری کرد.

وی در ادامه ضمن غلط خواندن صحبت‌های وزیرخارجه ایران در صحن مجلس مبنی بر وجود پولشویی در کشور عنوان کرد: طرح این ادعاها در دولت آقای روحانی برای چندمین بار است که توسط وزرا مطرح می‌شود و پیش از این وزیر کشور نیز بحث پول‌های کثیف را در صحن مطرح کرده بود که در نهایت منجر به عذرخواهی در مقابل نمایندگان شد.

ایشان در پایان خاطر نشان شد: بهتر بود آقای ظریف اگر واقعا مدارکی دال بر وجود این موضوع در کشور دارند را در اختیار نهادهای زیرربط قرار دهند و با طرح این صحبت ها موجب تشویش اذهان نشوند.