به گزارش پارس نیوز، 

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی شهادت سید نورخدا موسوی از پرسنل نیروی انتظامی که در سالهای گذشته توسط گروهک تروریستی ریگی مجروح شده و حدود ۱۰ سال در کما بود را به خانواده این شهید بزرگوار تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

خبر شهادت جانباز سرافراز سید نورخدا موسوی واصل و موجب تأثر خاطر گردید. 

درود خدا بر آن شهید والا مقام و مجاهد فی سبیل‌الله که عمر پربرکت خویش را در سایه‌سار قرآن و اهل بیت (ع) سپری و پس از مجاهدت خالصانه و سالها جانبازی در صیانت از مرزهای ایران اسلامی سرانجام با تنی رنجور و آلام بجامانده از حمله ددمنشانه و تروریستی شبکه صهیونیستی تکفیری نام خود در لوح زرین مجاهدان شهید فی سبیل‌الله جاودانه ساخت.

طوبی بر آن جانباز سلحشور و مؤمن که با داشتن دغدغه‌های زلال و مقدسی همچون دغدغه اسلام و انقلاب، امام و رهبری عاشقانه پای در میدان پاسداری از نظم و امنیت جامعه اسلامی نهاد و ثابت کرد نمی‌شود جنات عدن و رضای حضرت حق را در زندان تعلقات و عادات دنیای تنگ و تار جست‌وجو کرد چرا که باید بر حقیقت صراط مستقیم نه تنها دل و جان بلکه با کمال انقطاع جسم رنجور در طبق اخلاص نهاد تا چشم دل به ضیاء نظر حضرتش منور گردد. طوبی‌له و حسن مآب.

اینجانب شهادت آن عزیز عرش نشین را به بیت معظم و فداکار، مردم انقلابی و ولایتمدار استان لرستان و همه کسانی که اینک رسالت خطیر حراست و ترویج مشی و سیره آن جانباز شهید سرافراز را بر دوش گرفته‌اند تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعالل برای وی علو درجات و برای خانواده محترم و بستگان پاداش صابرین تأمو با عزت و سعادت مسئلت دارم.