به گزارش پارس نیوز، 

کدخدایی با اشاره به نشست امروز اعضای شورای نگهبان افزود: با توجه به درخواست دولت مبنی بر ارائه توضیحات نمایندگانش درباره لایحه CFT به اعضای شورای نگهبان، در جلسه امروز برخی اعضای هیأت دولت توضیحاتی را درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون CFT ارائه کردند.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان هنوز وارد بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم نشده است گفت: در این جلسه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی و حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با حضور در جلسه توضیحاتی را درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم ارائه کردند و به سوالات اعضای شورای نگهبان نیز در خصوص این لایحه پاسخ دادند.

قائم مقام دبیر شورای نگهبان اظهار داشت: بنابراین در جلسه بعدی شورا نیز از کارشناسان مربوط در این حوزه برای ارائه توضیحات بیشتر دعوت خواهد شد تا توضیحات دقیق‌تری در این زمینه ارائه شود.

کدخدایی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه لایحه خاک نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که جمع‌بندی در خصوص آن انجام نشد و نتیجه آن در جلسات بعدی ارائه خواهد شد