به گزارش پارس نیوز، پرویز سروری، دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره دیدار احتمالی رئیس‌جمهور با شخصیت‌های اصول‌گرا، با بیان اینکه فکر می‌کنم رئیس جمهور، اساساً راه خطا را در پیش گرفته است، گفت: آقای روحانی برای اینکه بتواند جلسات مستمر خود با اصلاح‌طلبان را توجیه کند، می‌خواهد جلسه با اصول‌گرایان را ترتیب دهد.

وی ادامه داد: پیشنهاد من به آقای روحانی این است که برای مشکلات کشور، جلسه بگذارند و از همه نخبگان و جناح‌ها درخواست کنند که برای برون‌رفت از وضعیت کنونی، راه‌کارهای خود را ارائه دهند، امّا اقدامات و برخوردهای سیاسی، آورده‌ای برای کشور ندارد.

دبیرکل جمعیت رهپویان با بیان اینکه فکر نمی‌کنم درست باشد در وضعیتی که مردم با مشکلات اقتصادی روبه‌رو هستند، بنشینیم و با رئیس‌جمهور از مسائل سیاسی و جناحی حرف بزنیم، اظهار داشت: لوکوموتیوی که آقای روحانی بر روی این ریل قرار داده، به ناکجاآباد خواهد رسید.

سروری ادامه داد: آن چیزی که برای حل مشکلات کشور ضروری است، وجود نگاه کارشناسی است، نه بحث اصلاح‌طلب- اصول‌گرا.  

وی با بیان اینکه جناح‌های مختلف باید راه‌کارهای خود را برای برون‌رفت از وضعیت فعلی ارائه دهند و رئیس‌جمهور هم گوش شنوا داشته باشد، اظهار داشت: متأسفانه این گوش شنوا، تا کنون کم‌تر وجود داشته اشت. 

عضو سابق شورای شهر، اقداماتی نظیر جلسه با اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان را ظرفیت‌سوزی و وقت‌کشی دانست و افزود: این اقدامات، به معنای از بین بردن فرصت‌هایی است که می‌تواند به نفع مشکلات مردم باشد؛ یعنی افتادن دولت در رینگ سیاسی و جناحی که من امروز آن را مناسب نمی‌بینم.

سروری افزود: البته ما اصول‌گراها اگر خدمت رئیس‌جمهور برسیم، حتماً تلاش خواهیم کرد نکاتی را مطرح کنیم که بتواند به رون‌رفت از وضعیت کنونی و حل مشکلات معیشتی کشور منجر شود.