به گزارش پارس نیوز، «داریوش قنبری»، فعال اصلاح طلب و از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی در روزنامه آرمان امروز نوشته است: 

رسانه‌ها نیز باید اقدامات جریان اصولگرا را در راستای انتخابات سال آینده، رصد کنند و از اینکه این جریان، فرصت بیشتری برای ایجاد مشکل برای کشور داشته باشند، جلوگیری به عمل بیاورند!

*آقای قنبری و دوستان ایشان در سال های ۹۲ و ۹۶ هم همین حرفها را در ذهن افکار عمومی پمپاژ و مدیریت جهادی را منکوب کردند که شاهد مشکلات امروزین کشور هستیم و کثیری از مردم نیز در مسائلی مثل «کارشکنی قیمتی» دچار زحمت شده اند...

اکنون سوال اینجاست که مسببان این فضا و کسانی که با رفتار و کردار خود چنین روزهایی را پدید آوردند؛ چرا از گذشته خود دست نمی شویند و بخاطر مردم هم که شده از ره سپردن در این مسیر خطا و پر اشتباه دست بر نمی دارند.

برخی محافل تحلیلی معتقدند چهره های جریان سیاسی خاص از چند سال قبل بدنبال ایجاد «فتنه اقتصادی» هستند و رفتارهایی مثل صحبت های بالا نیز تقلا می کنند تا فضای ذهن افکار عمومی نه تنها معکوس شده و مسببان اصلی وضع موجود را از یاد ببرد بلکه طبق خواسته آنها در مسیری گام بگذارد که انتهای آن را هیچکس نمی تواند تخمین بزند. 

این محافل از این می گویند که جریان سیاسی خاص از آنجا که می داند یگانه راه حل مشکلات کشور «مدیریت جهادی» است؛ قصد دارد به منظور رسیدن به هدف پیش گفته در بحث «فتنه اقتصادی»؛ دست به ترور مدیریت جهادی بزند و برای همین است که بیشترین همّ و غمّ خود را بر لگدکوب کردن و مخالفت با مفهوم و نمادهای مدیریت جهادی متمرکز کرده است.