به گزارش پارس نیوز، 

حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز در جمع بسیجیان حاضر در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در شاهین شهر، اظهار داشت: در حوادث دی ماه سال گذشته و مرداد ماه امسال بسیجیان نقش موثری در برقراری امنیت داشتند و مردم نیز قدردان آن‌ها هستند.

وی افزود: حضور بسجیان پیام ایستادگی را تثبیت می‌کند چراکه چهره‌های بسیجیان را که می‌بینم یاد روز‌های دفاع مقدس و اعزان بسیجیان شهرستان شاهین‌شهر به جبهه‌ها می‌افتم.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما در قبال خون پاک شهدا مسئولیت داریم چراکه شهدا جان خود را برای حفظ وحدت، امنیت، ناموس و تمامیت ارضی این کشور بر کف دست گرفتند و از اسلام و مکتب شیعه دفاع کردند.

وی ادامه داد: هرکسی که در این کشور هر مسئولیتی دارد باید پاسخگوی خون شهدا باشد و اگر مسئولان وظیفه خود را بشناسد کشور دیگر هیچ مشکلی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کشور ما غنی است و هیچ کمبودی نداریم و فقط ما مسئولان باید توانایی داشته باشیم که این منابع را در جهت رفع فقر، بهبود کیفیت زندگی مردم و افزایش رفاه مردم استفاده کنیم.

وی پیرامون مشکلات بازار ارز تصریح کرد: بار‌ها در مجلس به رئیس‌جمهور هشدار دادم که آقای سیف توانایی اداره بانک مرکزی را ندارد، ولی متاسفانه این توصیه‌ها افاقه نکرد.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: پس از اینکه مشخص شد در بودجه سال ۹۷ سقف پاداش پایان کار ۲۴۰ میلیون تومان تعیین شده است، عده‌ای خود را زودتر از سال ۹۷ بازنشسته کردند تا مشمول این قانون نشوند و پاداشی هنگفت دریافت کنند و بعد هم مجدد به سر کار بازگشتند.

وی با اشاره بر اصل سوم بند دوازدهم قانون اساسی، گفت: طبق این اصل دولت وظیفه دارد اقتصاد عادلانه برای رفع فقر در کشور ایجاد کند و هر فرد ایرانی در شأن خودش دارای شغل و درآمد باشد؛ حالا سئوال اینجاست آیا مسئولان توانستند به وظیفه خود عمل کنند؟

وی در پایان گفت: این دوران سخت و جنگ اقتصادی نیز خواهد گذشت و مطمئن باشید هیچ اتفاقی برای نظام نخواهد افتاد، اما افرادی که در این آزمون مردود شدند و نتوانستند به نحو احسن به مردم خدمت کنند در تاریخ ثبت خواهد شد، چون این انقلاب بر حق است ماندگار خواهد ماند چرا که خون شهدا پای آن ریخته شده است.