به گزارش پارس نیوز، 

سردار سرتیپ علی فدوی با اشاره به جنگ روانی دشمن اظهار داشت: 40 سال است که به روال‌های مختلف عمل کردیم و در بسیاری از آن‌ها هم پیروزی و موفقیت قطعی داشتیم حتی زمانی که همه دشمنان ما متحد شدند تا علیه ما اقدامی انجام بدهند موفق بودیم بنابراین وقتی به صورت مشخص و قطعی این تجربه را داریم باید برحسب این تجربه عمل کنیم.

وی بیان کرد: نمی‌شود در انقلاب اسلامی مسئول بود و براساس مبانی اسلام و انقلاب اسلامی عمل نکرد، اگر در سخت‌ترین شرایط براساس مبانی اسلام و انقلاب اسلامی عمل کردیم و موفق شدیم پس حتماً در کار آسان‌تر نیز موفق می‌شویم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با اشاره اقدامات و تهدیدهای مقامات آمریکایی علیه کشورمان افزود: طی 4 دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، ‌آمریکایی‌ها نه از روی قدرت بلکه از روی ترس و براساس قدرتمندی جمهوری اسلامی ایران، ‌با خوف و ترس اقدامات زیادی را علیه کشورمان ‌انجام ‌داده‌اند، اما سال‌هاست که متوجه شده‌اند ‌جنگ‌ به هیچ وجه نتیجه نمی‌دهد؛ از این‌رو به دنبال جنگ اقتصادی، نرم و روانی هستند ولی انقلاب اسلامی این تهدید را به فرصت بزرگ تبدیل می‌کند و موفقیتی بزرگ‌تر از قبل به دست می‌آوریم.

فدوی در ادامه در مورد به موضوع فلسطین اشاره کرد و گفت: در مورد موضوع فلسطین زمانی که دشمنان در اوج بودند و در منطقه هیچ‌گونه معارض و مخالفی نداشتند نتوانستند موضوع فلسطین که موضوع اسلام است را از بین ببرند حال اکنون که جبهه مقاومت و جبهه حق در اوج قدرت است راه به جایی ندارند.

 وی در همین زمینه تأکید کرد: قطعاً آمریکایی‌ها قادر نخواهند بود این موضوع مهم اسلام را از بین ببرند و به فراموشی بسپارند چرا که انقلاب اسلامی و ایران نماد جبهه حق است.

سردار فدوی با بیان اینکه آمریکا توانایی انجام اقدامی ‌علیه انقلاب اسلامی را ندارد، گفت: سردمداران آمریکا با تمام توانمندی‌های ظاهری که به لحاظ رسانه‌ای و تصویرسازی در اختیار دارند قادر به انجام اقدامی علیه اسلام نخواهند بود چرا که ‌خداوند فرموده ‌من طرف جبهه حق هستم.