به گزارش پارس نیوز، 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکای جنایتکار از این نهاد مقدس بیم دارد و تلاش می‌کند ایران از اقتدار موشکی دست بردارد در حالی که خودشان در تمام کشور‌ها دخالت دارند، اما دفاع از مظلوم را حق ما نمی‌دانند.

به گزارش روابط عمومی سپاه عاشورا، آیت الله محسن مجتهد شبستری در جمع پاسداران سپاه عاشورا اظهار داشت:  و نظیری در دنیا ندارد.

وی افزود: جای تاسف است که برخی با کار‌های این نهاد مخالفند و تنها تاکید بر کار فرهنگی سپاه دارند همچنان که غربی‌ها ما را مظهر خشونت می‌دانند و مردم دنیا را علیه نظام اسلامی منحرف می‌کنند.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: بحث آبرسانی خوزستان و بسیاری از طرح‌های قرارگاه خاتم‌الانبیا و همچنین بحث اقتدار موشکی از کار‌های چشمگیر سپاه پاسداران است.

آیت‌الله شبستری تاکید کرد: آمریکای جنایتکار از این نهاد مقدس بیم دارد و تلاش می‌کند ایران از اقتدار موشکی دست بردارد در حالی که خودشان در تمام کشور‌ها دخالت دارند، اما دفاع از مظلوم را حق ما نمی‌دانند.

وی اضافه کرد: سردار سلیمانی با فداکاری خود گفت: لازم نیست اصلا بزرگان نظام جمهوری اسلامی ایران جواب ترامپ را بدهند و من جوابگوی آن هستم، استکبارستیزی این نهاد مقدس را به نمایش گذاشت.

آیت الله شبستری در پایان گفت: اگر آمریکا دلار دارد ما هم خدا را داریم و بنا به گفته امام جواد (ع) که فرمود: اعتماد به پروردگار بهای هر چیز پر قیمت است و نردبانی برای هر مقام بلند است ملت ایران هم با خلوص نیت و تمسک به اهل بیت و نصرت و امداد الهی هیچ وقت مایوس نخواهد شد.