گزارش تحلیلی پارس؛مردم هر جامعه‌ای در جهان امروز باید نسبت به وقایع و حوادث روز خود تحلیل داشته باشند. جامعه اسلامی نیز جدا از این موضوع نبوده و باتوجه به وجود دشمنان بسیار امت اسلامی باید آگاهی خود را نسبت به این حوادث افزایش دهد.

نشریه‌ی خط حزب‌الله به عنوان رسانه‌ی مکتوب پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR با هدف انتشار در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیأت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج منتشر می‌شود .

خط حزب‌الله تلاش دارد تا با بهره‌گیری بی‌واسطه از اندیشه‌ها و بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، راهبردها، رویکردها و مواضع مناسب با رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی کشور، منطقه و جهان را به جامعه انقلابی کشور پیشنهاد کند.

خط حزب‌الله با اتکا به شبکه‌ی گسترده‌ی جوانان مؤمن و انقلابی کشور و بر بستر انگیزه‌ی انقلابی، پیام رهبر انقلاب اسلامی را به مخاطبان می‌رساند.

این نشریه در قطع A4 در چهار صفحه به صورت دو رنگ بر روی سایت KHAMENEI.IR منتشر و در دسترس عموم علاقمندان قرار خواهد گرفت.

نشریه مردمی

در زمانی که استقبال به مطبوعات و نشریات مکتوب در کمترین سطح خود قرار دارد جوانان انقلابی ایران در شهرها و محلات گونان با چاپ این نشریهT مردم را آگاه می‌کنند.

برخی آمارها می‌گوید نشریه خط حزب الله به صورت خودجوش و با هزینه شخصی مردم تیراژ ۵۰۰هزار را رد کرده است و بعد از توزیع میان مردم بازهم توسط مردم دست به دست می‌شود.

این آمار صرفا از نسخه مکتوب بوده و ازبازدید مجازی و نسخه‌های الکترونیکی آن اطلاع قابل سنجش و دقیقی نیست.

امید می‌رود با استقبال عموم مردم از این نشریه جامعه ایرانی بیشتر به سوی خواندن اخبار تحلیلی برود تا بتواند بین اخبار سطحی و بی‌پشتوانه قدرت تشخیص و تمیز داشته باشد.