اکبر رنجبرزاده در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه، 25 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

تذکر احمد صفری و حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین در مجلس خطاب به رئیس جمهور در خصوص تسریع در افتتاح راه آهن کرمانشاه که احداث آن از سال 1380 آغاز شده است.

در تذکر زهرا سعیدی ، ناهید تاج الدین،هاجر چنارانی،حمیده زرآبادی، سمیه محمودی و اکبر رنجبرزاده نمایندگان مبارکه، اصفهان، نیشابور، قزوین، شهرضا، دهاقان و اسدآباد به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آمده است: حذف پذیرش بهمن ماه 96 مراکز آموزش علمی کاربردی دولتی بدون اعلام قبلی منجر به تعطیل شدن این دسته از مراکز جامع علمی کاربردی می‌شود که به صلاح نمی‌باشد و موجب نارضایتی داوطلبان و آسیب دیدن این دانشگاه می‌شود.

تذکر مجتبی ذوالنوری نماینده قم به وزیر کشور در خصوص اقدام به اصلاح انتصاب فردی در معاونت استانداری قم که دارای محکومیت و تخلفات متعددی در حوزه قبلی کار خود در لرستان بوده است.

همچنین در تذکر ذوالنوری و احمد امیرآبادی نماینده قم به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آمده است: تاکنون چندین بار گفته شده که به دلیل وضعیت اسفبار دانشگاه قم نسبت به انتصاب رئیسی لایق و توانمند اقدام نمایید؛اما تاکنون به این امر توجه نکرده‌اید که باید سریعا اقدام فرمایید.