• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 484678

  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ قدرتمندانه‌ای در مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب بود.

  به گزارش پارس نیوز،

  علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بسیار فوق‌العاده بود، گفت: با وجود آنکه مردم با مشکلات اقتصادی درگیر هستند، اما حساب انقلاب و جمهوری اسلامی را از این مسائل جدا می‌دانند.

  وی با تأکید بر اینکه حضور در راهپیمایی 22 بهمن به یک حرکت ملی پایدار در کشور تبدیل شده است، اظهار کرد: شاهدیم که سلایق و چهره‌های مختلف حتی به صورت خانوادگی در این راهپیمایی شرکت کردند و مردم احساس می‌کنند که باید در این راهپیمایی حضور یابند.

  بروجردی تاکید کرد: مردم بر این باورند که باید با حضور در این راهپیمایی یک پاسخ قدرتمندانه‌ای را در مقابله یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب اسلامی داشته باشند.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه داشتن امنیت پایدار حداقل حُسن جامعه ما است، گفت: کشور ما در شرایطی که همسایگان ما دچار مشکلات متعدد امنیتی هستند، از لحاظ اقتدار ملی در منطقه و جهان به عنوان یک نظام مقتدر محسوب می‌شود.

  وی با بیان اینکه حلقه ضعیف این زنجیره اقتدار را می‌توان مباحث اقتصادی دانست که باید حل شود،  تأکید کرد: با توجه به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، مسئولیت مسئولان کشورمان قطعا سنگین‌تر شده و باید آنها پاسخگوی نیازهای مردم به صورت جدی‌تر باشند.

   

  پارس بروجردی پارس نیوز کمیسون امنیت ملی دشمنان انقلاب

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها