به گزارش پارس به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمود نبویان پیش از ظهر پنجشنبه در نشست گفتمان دینی در مدرسه علمیه امام صادق گرگان (ع) گفت: انتخابات مسئله دین خدا، ادای تکلیف، حفظ ارزشها و گفتمان اسلام بوده و همچنان اصل انتخابات و انتخاب اصلح نیز یک تکلیف است.

وی اظهار داشت: در جبهه پایداری ۳۵ گزینه مطرح بود که بعد از بررسیهای شورای مرکزی به چهار گزینه جلیلی، میرکاظمی، فتاح و لنکرانی رسیدیم و در جلسه با جلیلی وی قبول نکرد و گفت که لنکرانی بهتر است.

وی عنوان کرد: لنکرانی دارای برنامه و تدبیر بوده و تقید به اسلام و استکبار ستیزی از جمله شاخص هایش است و قوه مجریه کسی را می خواهد که سابقه مدیریت اجرایی داشته باشد.

حجت الاسلام نبویان بیان داشت: امسال ۹۲ هزار میلیارد تومان درآمد داشتیم که حقوق کارمندان فقط ۱۰۱ میلیارد تومان می شود و با این مبلغ چگونه می توان کشور را اداره کرد، گرانیها، سقوط ارزش پول ملی و… سبب شده تا همه فشارها روی دوش دولت باشد.

این نماینده مجلس یادآور شد: قوی ترین شخصی که جلوی انحرافات هاشمی ایستاد، آیت الله مصباح بوده که در دفاع از مقام معظم رهبری جانانه ایستاده است و گزینه مصباح نیز لنکرانی است.

عضو جبهه پایداری گفت: ما به دنبال چیزی نیستیم و هر چه شورای نگهبان تمام کرد همان است و نباید ذهن ها را مشغول کرد.

پشت هاشمی ماهواره ها جمع شده اند

وی با بیان اینکه پشت هاشمی ماهوراه ها، ضد امام و اسلام جمع شده است، گفت: چه نکته ای وجود دارد که همه پشت سر هاشمی جمع شده اند.

وی تصریح کرد: آقای هاشمی اندکی بیاندیش و انقلاب نباید مورد هجوم رقاصه ها و فاحشه ها واقع شود.

نماینده مردم تهران در مجلس و عضو جبهبه پایداری افزود: انقلاب اسلامی ما انقلاب صرف نبود و اهداف پیروزی انقلاب، استقرار نظام اسلامی، استقرار دولت اسلامی، اسلامی شدن سه قوه، اسلامی شدن جامعه و اسلام شدن جهان برای آن تعریف شده است.

وی اظهار داشت: برای اینکه تمدن اسلامی در جهان اجرایی شود باید ساختار سازمان ملل و شورای امنیت عوض شود و باید تمدن غرب نابود شود و این بزرگترین هدفی است که باید خود را برای آن آماده کنیم.

حجت الاسلام نبویان یادآور شد: ۳۳ سال تلاش و مقاومت سبب شده تا ایران اکنون به صنعت نانوتکنولوژی و هوافضا و سدسازی برسد و اکنون به مقام ۱۴ دنیا از لحاظ علمی رسیدم.

وی بر لزوم حفظ گفتمان مقاومت تاکید کرد و گفت: حفظ این گفتمان و انقلاب بدون رهبری فایده ای ندارد و دشمن نیز معتقد است باید برای حذف این گفتمان گام بردارد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر فراست امام راحل نبود معلوم نبود دشمنان چه بر سر انقلاب می آوردند و با آوردن بنی صدر خواستند بازوان رهبری را بزنند اما نتوانستند و زدن اسلام و رهبری در دولت کارگزاران و اصلاحات نهادینه شد و لیبرالیسم که پرچم و نماد غرب است از مهمترین شعارهای دولت کارگزاران بود.

وی اظهار داشت: علت اینکه مشکلات مقام معظم رهبری هزاران بار بیشتر از امام راحل است به این دلیل است که هشت سال حکومت دست کسانی بود که شاخ به شاخ با اسلام بودند.

حجت الاسلام نبویان عنوان کرد: در این تمدن سنگر اول را خاتمی گرفته بود و در نظر داشت تا مجلس را فتح کند و تئوریهای فشار از پایین و چانه زنی از بالا را برای دستیابی به اهداف اجرا کردند، مردم و دانشجویان را در خیابانها رها کردند.

وی تاکید کرد: برای حفظ نظام و رهبری باید محکم ایستاد و به دنبال انجام تکلیف الهی باشیم و تک تک ما در این زمینه وظیفه داریم.