نیروی حفاظتی مجلس:

 • لینک کوتاه
 • منبع: ایلنا کد خبر: 451288

  یکی از نیروهای حفاظتی مجلس که در حادثه تروریستی روز چهارشنبه مجروح شده بود، گفت:‌ داعش حرفه‌ای‌ترین نیروهایش را فرستاده بود ولی ما تازه‌واردهای سپاه در مقابل آنها ایستادگی کردیم و قدرت بچه‌های سپاه و حفاظت را به رخ آنها کشیدیم.

  به گزارش پارس نیوز،

   یوسفی از نیروی امنیتی در مجلس که در حادثه تروریستی روز چهارشنبه زخمی شده است، در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی درخصوص وقایع آن روز گفت: وقتی تروریست‌ها وارد مجموعه حفاظتی شدند شروع به تیراندازی کردند. من و شهید تیموری در حال ماموریت بودیم اما تروریست‌ها به سوی ما تیراندازی کردند و گلوله به شکم من خورد.

  او ادامه داد: آنها یک تیر دیگر هم به من زدند ولی من به عقب بازگشتم. شهید تیموری هم به شهادت رسیدند. آنها وقتی به ایشان رسیدند چندین نوبت به جسم ایشان تیراندازی کردند و تیر خلاصی زدند.

  این مامور حفاظت با بیان اینکه هدف اول تروریست‌ها مورد هدف دادن پاسدارها بود چون آنها را در سوریه مورد تهاجم قرار دادیم، اظهار داشت: من با وجود خوردن دو گلوله به عقب بازگشتم و گلوله‌ها به من نخوردند و گیت اصلی و گلوگاه را بستیم. وقتی درب را بستیم آنها به ساختمان اداری رفتند. اگر هوشیاری نیروهای سپاه نبود آنها وارد پارلمان می‌شدند و کمربند انتحاری را در صحن و لابی پارلمان می‌کشیدند و به هدف شوم‌شان می‌رسیدند.

  یوسفی تاکید کرد: نیروهای حفاظتی هماهنگ شده و براساس آموزش‌های قبلی با این افراد مقابله کردند. هرکدام از این تروریست‌ها چندین سال در موصل و رقه حضور داشتند. داعش حرفه‌ای‌ترین نیروهایش را فرستاده بود ولی ما تازه‌واردهای سپاه در مقابل آنها ایستادگی کردیم و قدرت بچه‌های سپاه و حفاظت را به رخ آنها کشیدیم.

   

  داعش اقدام تروریستی نیروی حفاظت مجلس
  • ناشناس
   پاسخ

   کی گفته نیروهای سپاه تازه وارد هستند؟ سپاه هویت این مملکت و نیروهای آن کارکشته و ورزیده هستند، لطفا دفاع غلط نکنید.

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها