پارس بررسی می کند:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 442343

  حقیقت ساده‌ای که این افراد سعی می‌کنند مخفیش کنند این است: «در 88 انتخابات برگزار شد، عده‌ای به نتیجه تمکین نکردند و با عملکردشان کشور را برای سالیانی به آتش بلا انداختند!»

  پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- رهبر انقلاب چند ماه پیش، در دیدار با جناب احمدی‌نژاد، به ایشان توصیه‌ای مبنی بر عدم شرکت در انتخابات جاری نمودند. این موضوع در ابتدا – حداقل در ظاهر – مورد استقبال رئیس جمهور سابق قرار گرفت و وی با صدور نامه‌ای تبعیت خود را از این مشورت اعلام کرد.

  حال پس از گذشت چند ماه، با فوت جناب هاشمی و البته موفقیت نسبی اصولگرایان در ساز و کار انتخاباتی خود، جناب احمدی‌نژاد ابتدا با معرفی یکی از نزدیکان خود و سپس با اعلام کاندیداتوری گفته های پیشین خود را نقض کرد.

  برای توصیه عدم شرکت ایشان، دلایلی را می‌توان برشمرد که از اصلی‌ترین آن‌ها تبعات به جا مانده از انتخابات 88 است.

  در انتخابات مزبور یکی از گسل‌های جدی جامعه ایرانی فعال و منجر به شکل‌گیری دوقطبی قدرتمندی شد که در دو سر آن جناب احمدی‌نژاد و مرحوم هاشمی قرار داشتند. با پایان فرآیند انتخابات 88، بخشی از طرف شکست خورده، توانایی تحمل شکست را نداشتند و از پای صندوق رأی، طرفداران خود را به کف خیابان فراخواندند...

  و شد آن‌چه شد...

  ورای این‌که بعضی برای زمین خوردن دولت برآمده از انتخابات 88، راضی به آتش گرفتن کشور شدند و با دادن آدرس به دشمنان این ملک، به اثربخش شدن تحریم‌های هدفمند کمک کردند، عمیق‌تر شدن گسل فعال شده، کشور را به سختی مورد تهدید قرار داد.

  دوباره به سطور ابتدایی این یادداشت برگردیم؛ رهبر انقلاب، توصیه به عدم ورود جناب احمدی‌نژاد به انتخابات سال جاری نمده‌اند. منطق این توصیه با توجه به شرایط ناپایدار و جنگی منطقه مشخص و بدیهی است...

  نکته‌ای که منجر به نوشتن این چند خط شد، صدای مردودینی است که از گوشه و کنار با تلاش برای قلب حقیقت، مشکلات فتنه 88 را شخصی دانسته و خود را منجیانی می‌نامند که 8 سال پیش یگانه افراد فهیم این کشور بودند و به خاطر این موضوع مظلوم واقع شده‌اند!

  حقیقت ساده‌ای که این افراد سعی می‌کنند مخفیش کنند این است: «در 88 انتخابات برگزار شد، عده‌ای به نتیجه تمکین نکردند و با عملکردشان کشور را برای سالیانی به آتش بلا انداختند!»

  تلاش اینان برای قلب حقیقت خنده‌دار است!

  و البته این که برای تمدید ناکارآمدترین، پیرترین و بی عملترین دولت پس از انقلاب، سعی می‌کنند تا این گسل سیاسی را مجددا فعال کنند و اذهان عمومی را از دغدغه های اصلیشان مبنی بر پیشرفت و بهبود وضعیت اقتصادی منحرف کنند، بزرگترین گواه برای شناسایی نیت‌های ایشان است...

  و البته‌تر! عزم جدی ملی برای کنار زدن وجه ناکارآمدی و فساد از چهره کشور است که به وضوح در حال شکل‌گیری است و طلیعه شکست غربگرایان برای مردم قابل مشاهده است.

  انتخابات ریاست جمهوری فتنه 88 احمدي‌نژاد ناكارآمد
  • ناشناس
   پاسخ

   غرب گرایی هیچ امتیازی برای مردم ندار،اماغرب گرایان باامتیازکه امریکابخاطرخو،ش رقصی به انهامیدهد، سرکوب ملی برای فروختن استقلال مملکت باسم حقوق بشر

  • منوچهر راستی
   پاسخ

   وقتی دولت از منا ظره که مشخص کننده عمل اوست فرار می کند مشخص است که هیچ چیز از اول در چنته نداشته و فقط می خواسته عقده گشایی کند به دستور فرماندهانش ولی امروز سر شکسته و با دست خالی چیزی برای دفاع ندارد .راه مناظره را می بندد .این مملکت و مردمش و رهبری بزرگ است مجانی آنرا به فنا ندهید .

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها