به گزارش پارس به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در همایش جبهه حامیان مردمی قالیباف که با عنوان « جهاد ادامه دارد» حضور یافته بود، با بیان این که حضور من انتخاباتی نیست و قصد حمایت یا مقابله با کسی را ندارم، اظهار کرد: من به عنوان جلسه ای که در جهت استمرار جهاد تشکیل شده آمده ام.

وی یادآور شد: پس از رفتن شاه برخی فکر کردند کار تمام شده، حتی پس از پایان جنگ نیز برخی کار را تمام شده دانستند اما بعد از دوران دفاع مقدس هنوز دشمن دست برنداشته و با تمام قوا علیه ما نقشه می کشد و توطئه می کند.

امام جمعه موقت تهران افزود: امنیت، استقلال و نظام ولایی و پرچم ولایت ارمغان هایی است که برای ما به دست آمده و در پرتو استقلال و رهبری ولی فقیه توانسته ایم در عرصه فناوری و صنعت و تکنیک نیز پیروزی هایی همچون پیروزی های جنگ به دست آوریم.

صدیقی ادامه داد: در جنگ اقتصادی دشمن ما را تحت فشار قرار داده و در کشورهای مسلمان، شیعه کشی را شروع کرده که امروز چند نمونه آن را دیدیم. سلفی ها در نوک پیکان هستند و پشت آن انگلیس و آمریکا قرار دارند. آنها آمده اند که کار را یکسره کنند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه" خداوند کمک خود را مشروط به جهاد، استقامت، مقاومت و ولایت پذیری ما کرده است" ، اظهار کرد: اگر زیر یک پرچم قرار گرفتیم و اتحادمان را با ولایت سامان دادیم و در عرصه های حل مشکلات طمع به دشمن را قطع کردیم و گفتیم مشکلات را بدون حضور بیگانه حل می کنیم و اگر مقاومت کردیم خداوند به ما وعده پیروزی داده است.

وی تصریح کرد: اگر دشمن در بین ما به بهانه های مختلف رخنه کند و به بهانه انتخابات و رای به این و آن دادن، صفوفمان در مقابل هم قرار گیرد و تخریب ها و اسراف ها و تبذیرها را شروع کنیم بدانیم که این راه پیش می رود اما هزینه ها بالا خواهد بود و مشکلات ادامه خواهد داشت.

صدیقی با بیان اینکه" تا حقی هست و باطلی هست جنگ حق و باطل تعطیل بردار نیست" ، اظهار کرد: دنیا به خاطر انرژی هسته یی با ما جنگ ندارد؛ چراکه بسیاری از کشورها از این فناوری برخور دارند. دنیا بر اسلام و استقلال با ما جنگ دارد. اگر دست هم را گرفتیم و بر اساس معیارهای رهبری پیش رفتیم خدا ما را کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به کشتار شیعیان و هتک حرمت به مقدسات مسلمانان افزود: دشمن با قدم به قدم جلو آمدن، قصد دارد ما را بترساند و به همین خاطر طرفداران ما را به آتش می کشد. اتحاد، ولایت مداری، دعا، توسل و استمداد از وجود امام زمان (عج) مورد ضرورت است. اگر گناهانمان را کم کنیم و توبه هایمان را بیشتر و اگر به جای کارشکنی ها دست هم را بگیریم خداوند قول داده کمک کند و دشمنان را ذلیل سازد.

صدیقی ادامه داد: باید یکپارچگی و حماسه سیاسی و اقتصادی ما نشان دهد که نه تنها خسته نمی شویم و صحنه را خالی نمی کنیم بلکه بر ماست که این مقاومت را به عنوان سنگر قطعی برای پیروزی همراه اتحاد، وحدت و معنویت بدانیم و با حمایت از وجود ولی امرمان، خطر را قبل از این که پیش آید برطرف کنیم. دشمن همچون سگ می ماند که از کسی که از او نمی ترسد، می ترسد.

امام جمعه موقت تهران در پایان، بر ضرورت پرهیز از تفرقه و مقابله با فتنه های دشمنان تاکید کرد.

  در همایش جبهه مردمی حامیان قالیباف، حاضران پلاکاردهایی که بر روی آن شعارهایی همچون « قالیباف می رزمد، خاتمی می لرزد» ، « قالیباف می رزمد، انحراف می لرزد» ، « قالیباف می رزمد، فتنه گر می لرزد» ، « انحراف بداند این است شعار ملت، کارآمدی، صداقت» و… در دست داشتند.

حضور پرویز پرستویی بازیگر سینما، جمعی از جانبازان و همچنین نصب بنرهایی با تصاویر جبهه و جنگ و میز سخنرانی که به شکل سنگر بر روی سن درست شده بود، از حاشیه های این همایش بود.