پارس به نقل از آفتاب، کامران دانشجو گفته است: اگر هاشمی رفسنجانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود، من هم می آیم.
خبرنامه دانشجویان ایران در این باره نوشت: وزیر علوم دولت دهم اعلام کرده است شخصیت هایی که در حال حاضر رسما اعلام کاندیداتوری کرده اند تا آخر در مقابل هاشمی نمی ایستند و اگر آقای هاشمی نامزد انتخابات شود، علی رغم میل باطنی ام من هم کاندیدا خواهم شد.

شنیده شده کامران دانشجو وزیر علوم تحقیقات و فناوری در یکی از جلسات خصوصی خود با نزدیکانش درباره وضعیت اخیر انتخابات گفته است: برخی افرادی که در فتنه نقش داشتند و کاندیدای ریاست جمهوری هستند باید از فتنه برائت بجویند؛ البته این افراد نه تنها برائت نجستند حتی قائل به فتنه گری در سال ۸۸ هم نیستند و شاید هنوز هم بر آن مواضع باطل اصرار می ‎ ورزند در غیر این صورت حداقل یکبار کلمه فتنه را بکار می بردند.

دانشجو گفته است: اگر کسانی که این شاخص های همراهی با فتنه را دارند وارد صحنه انتخابات شوند، نظام قاعدتا نباید آن ها را تحمل کند و مراجع ذی صلاح نباید اصولا آن ها را تایید صلاحیت کنند.

بر اساس شنیده ها وزیر علوم در این جلسه اعلام کرده است: کاندیدای ریاست جمهوری نیستم چون نمی خواهم خدماتی که داشته ام را با چیز دیگری مخدوش کنم اما اگر هاشمی رفسنجانی کاندیدا شود با توجه به اینکه فکر می کنم کاندیداهای موجود تا آخر در مقابل هاشمی نمی ایستند علیرغم میل باطنی ام در مهلت قانونی به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کنم.

وزیر علوم دولت دهم در این جلسه حتی شعار انتخاباتی خودش را هم اعلام و گفته است: اگر بیایم شعارم این است « هرکس می خواهد به هاشمی نه بگوید به من رای بدهد» و همین برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری کافی است البته اگر وارد صحنه شوم برنامه مناسب هم ارائه خواهم کرد.