• لینک کوتاه
 • منبع: میزان کد خبر: 420313

  نقوی حسینی با اشاره به سرمایه گذاری دشمنان نظام بویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی در نزدیکی برخی از مرزها برای جذب مرزنشینان و نفوذ درکشور بر ضرورت ایجاد اشتغال و تامین نیازهای این دسته از هموطنان از داخل کشور تاکید کرد.

  به گزارش پارس نیوز،
  سید حسین نقوی حسینی با اشاره به جلسات کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص بررسی مسائل و مشکلات مرزها گفت: یکی از بحث های عمده بحث اقتصاد پویا، اشتغال زایی و درآمد زایی برای حوزه های مرزنشین است.
   
  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه افزایش سرمایه گذاری واشتغال و بازار گردش در این مناطق راه را بر تاثیرگذاری معاندین و دشمنان انقلاب اسلامی می بندد، تاکید کرد: بر همین اساس در همه جلسات در مورد این موضوع صحبت می شود که چه راهکاری می توان طی کرد تا مرزنشیان ما درآمد داشته باشند و وضعیت اقتصادی آنها مناسب باشد و نیازمند تامین نباشند و از کسانی که می خواهند آنها را تحریک کنند تاثیر نپذیرند.
   
  وی با بیان اینکه تقریبا بالای 80 درصد اقوام و طوایف مرزنشین ما همگرایی به داخل کشور دارند، اظهار داشت: این عدد بالایی نسبت به کشورهایی است که از چنین مشکلاتی برخوردارند و نشان می دهد اتحاد وانسجام ملی بین اقوام و طوایف ما بسیار زیاد است وتمایلات واگرایی وجود ندارد.
   
  نقوی حسینی خاطر نشان کرد: اما باید مشکلات از سر راه مرزنشینان برداشته شود تا دشمنان و معاندین از این قضایا سوء استفاده نکنند.
   
  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس برنامه ریزی برای نفوذ به مرزنشینان را بخشی از فعالیت دشمنان انقلاب اسلامی و جزئی از پازل آمریکایی ها و صهیونیست ها طی سالیان گذشته خواند و بیان داشت: آنها با تمرکز بر این پروژه سعی می کنند از آن طرف مرزها دام هایی را برای جذب مردم ما در این طرف بگسترانند و از حوزه های فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی هم استفاده می کنند.
   
  وی در پایان استفاده از شبکه های مستقل رادیویی ، تلویزیونی و فضای مجازی درراستای تحریک ویژگی های بومی را ترفندی برای اثرگذاری بر اقوام از سوی معاندین نظام برشمرد.

   

  امنیت ملی اشتغال زایی سید حسین نقوی حسینی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها