عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با پارس:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 419809

  آقای هاشمی همواره یاری صمیمی و رهروی بی منت برای مقام معظم رهبری بود به طوری که نقش بی بدیل آن مرد بزرگ در این موضع کاملا برجسته و روشن است.

  پایگاه خبری تحلیلی «پارس»-عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: آقای هاشمی رفسنجانی مجاهدات های بسیاری در ره اعتلای نظام مقدس اسلامی داشت.

  سیدرضا اکرمی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی «پارس» با اشاره به سوابق مبارزاتی مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: پیش از انقلاب و پس از انقلاب لحظه ای در مورد خط امام(ره) به خود تردید راه نداد و مجاهدت و ایثارگری را در آنچه درتوان داشت انجام داد.

  وی افزود: آقای هاشمی تمام زندگی و اموال خود را وقف نهضت امام کرد و در واقع بخش قابل توجهی از بار این حرکت بزرگ را به دوش کشید.

  وی با اشاره به رابطه هاشمی و رهبری اظهار داشت: آقای هاشمی همواره یاری صمیمی و رهروی بی منت برای مقام معظم رهبری بود به طوری که نقش بی بدیل آن مرد بزرگ در این موضع کاملا برجسته و روشن است.

  وی افزود: آقای هاشمی خود را سرباز مقام معظم رهبری می دانست و همین موضوع موجب شده بود تا سرمایه ای بزرگ برای انقلاب اسلامی محسوب شود.

  وی با اشاره به انتقاداتی که در سالهای اخیر به عملکرد مرحوم هاشمی رفسنجانی مطرح شده است گفت: من ادعا ندارم که آقای هاشمی رفسنجانی معصوم بودند و حتما اشکالاتی دارند اما در مجموع عملکرد ایشان مورد تایید رهبری و در آرای مردم در انتخابات نشان داد نسبت به ایشان مردم نگاه مثبتی دارند. لذا می توان به جرات گفت که کارنامه مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی، مملو از تایید امام، رهبری و مردم بوده است.

  وی افزود: نقش بی‌بدیلی آقای هاشمی در به ثمرنشستن انقلاب و پویایی آن در عرصه‌ها و مقاطع گوناگون آن قدر گرانسنگ است که اشکالات آن قابل چشم پوشی است.

   

  هاشمي رفسنجاني جامعه روحانيت سيدرضا اكرمي مقام معظم رهبري
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • ناشناس
   پاسخ

   آقای اکرمی راز قطعنامه را خواندی از سال 62 همه را به متن اعلام کرده ایا این تفکر نیست نظرت چیه؟

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها