• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 407141

  زاکانی با اشاره به انتخابات امریکا و پیروزی دونالد ترامپ اظهار کرد: وقتی مناظره‌های کلینتون و ترامپ را می‌دیدم تعجب کردم این مناظره در کشوری انجام می‌شود که مدعی آقایی جهان است. این مناظرات گویای بخشی از واقعیت جامعه آمریکا است که به زبان آوردند.

  به گزارش پارس نیوز،

  علیرضا زاکانی  در کنگره جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه چهارمین کنگره جمعیت آغاز حرکتی جدید در این مجموعه است، گفت: اخیراً رهبر معظم انقلاب فراخوان مهمی را زدنند که همه ظرفیت‌های کشور بسیج شود. این فراخوان یا نشان از وجود یک تهدید است و یا انقلاب نیازمند یک تحولی عظیم و حرکتی انقلابی است. امروز تهدیدهایمان بیشتر ولی فرصت هایمان هم قابل مقایسه با قبل نیست و به همین خاطر رهبر معظم انقلاب نسبت به آینده کشور اظهار امیدواری می‌کنند.

  زاکانی با اشاره به انتخابات امریکا و پیروزی دونالد ترامپ اظهار کرد: وقتی مناظره‌های کلینتون و ترامپ را می‌دیدم تعجب کردم این مناظره در کشوری انجام می‌شود که مدعی آقایی جهان است. این مناظرات گویای بخشی از واقعیت جامعه آمریکا است که به زبان آوردند. ملت آمریکا دنبال کسی می‌گردد که وضعیت موجود آمریکا را به هم بزند.

  دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه سیر رشد فساد به جریانی سیستمی و پیوسته تبدیل شده و در مرحله بعدی دنبال از بین بردن مقاومت‌های اجتماعی در برابر این موضوع است، خاطرنشان کرد: باید نظام‌سازی مجددی بر مبنای مکتب امام داشته باشیم و برای این کار نیاز به جبهه سازی و ساماندهی ظرفیت‌های نقلاب داریم.

  وی افزود: جبهه غیر انقلاب کسانی هستند که دل در گرو دشمن دارند و ممکن است ظاهرشان اصولگرا باشد یا اصلاح طلب اما باور نداشته باشند که ما می‌توانیم و چشمشان به عناصر خارجی است اما جبهه انقلابی کسانی هستند که به مکتب امام، انقلاب اسلامی و ظرفیت‌های موجود در کشور و منطقه برای جبهه انقلاب ایمان دارند. جبهه انقلاب برای موفقیت باید 14گام رابردارد. گام اول این است که افرادی که در جبهه انقلاب صاحب نفوذند با هم به اشتراک نظری برای طرح تغییر در وضعیت فعلی انقلاب اسلامی بردارند.

  زاکانی خاطرنشان کرد: جامعه از تبعیض، فساد و بی توجهی به افراد مظلوم رنج می‌برد. باید این عناصر را یک سمت و مردم را مقابل آنها قرار داد و این دوقطبی را تشدید کرد. دوقطبی که در آن مردم برابر مردم قرار گیرد مذموم ولی ایجاد دوقطبی خوب و بد ممدوح است.

   

  انتخابات علیرضا زاکانی ترامپ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها