• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 395300

  رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و انتخاب ناظران در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از جمله موارد کاری مجلس در هفته آینده است.

  به گزارش پارس نیوز،

  مجلس شورای اسلامی پس از سه هفته تعطیلی از 4 مهردر روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد.

  بر اساس دستور کار اعلامی صحن علنی مجلس، بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده 42 قانون آیین نامه داخلی مجلس  و رسیدگی به دو لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین ایران و عراق و همکاری در زمینه دامپزشکی و بهداشت دام بین ایران و آذربایجان در دستور کار وکلای ملت، در هفته آینده  قرار گرفته است.

  بررسی لایحه تصویب احکام و مصوبات بیست و پنجمین کنگره اتحادیه جهانی پست، طرح الحاق دو تبصره به ماده 617 قانون مجازات اسلامی و لوایح اساسنامه سازمان فرهنگی هنری فارسی زبانان( ایتا) و اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا ( ادغام با طرح کاهش آلودگی هوا ) نیز در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

  انتخاب سه نفراز نمایندگان مجلس با معرفی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی به عنوان عضو در هیئت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت، انتخاب یک ناظر از اعضای کمیسیون اقتصادی با  تصویب مجلس به عنوان ناظر در نحوه اجرای ماده 37 قانون مالیات بر ارزش افزوده و انتخاب سه نفراز نمایندگان به عنوان عضو در شورای عالی اجرای سیاست‌های  کلی اصل 44 قانون اساسی از دیگر موارد کاری هفته آینده مجلس است.


   

  جلسه علنی مجلس دستور کار

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها