• لینک کوتاه
 • کد خبر: 39114

  وزیر آموزش و پرورش یکی از کاندیداتورهای احتمالی حضور در انتخابات ریاست جمهوری است و به نظر می‌رسد که این موضوع را به صورت رسمی در هفته معلم اعلام می‌کند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی پارس، این روزها احساس وظیفه برای حضور در عرصه انتخابات کشور بسیار داغ و جذاب پیگیری می شود؛ زیرا برخی از کاندیداها اظهار نظرات جالبی درباره یکدیگر ارائه می دهند.

  در این بین برخی ها هم هنوز اعلام رسمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری نکرده اند و در انتظار روزهای آینده و برنامه ریزی های خاص خودشان هستند.

  حمیدرضا حاجی بابایی فرد نخست وزارت تعلیم و تربیت کشورمان که مسئولیت تربیت و آموزش بیش از ۱۲ میلیون دانش آموز در کشور را به عهده دارد، این روزها گویی سودای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دارد.

  در روزهای گذشته زمزمه هایی از معاونان این وزارتخانه مبنی بر درخواست های فرهنگیان برای حضور حاجی بابایی در انتخابات ریاست جمهوری وجود داشته است، اما خود او هنوز این موضوع را رسما اعلام نکرده است.

  البته گمانه زنی ها حاکی از اعلام کاندیداتوری وزیر آموزش و پرورش به صورت رسمی در روز معلم و هفته های آینده است.

  حاجی بابایی در حاشیه مراسم رونمایی از سند برنامه درسی ملی آموزش و پرورش هم از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران مبنی بر حضور در عرصه انتخابات به نوعی با سکوت و خنده طفره رفت و از پاسخ دادن صریح امتناع کرد.

  حال باید منتظر ماند و دید که نفر نخست وزارت عریض و طویل تعلیم و تربیت کشورمان چه زمانی به صورت رسمی حضورش در عرصه انتخابات را اعلام می کند.

  آموزش و پرورش انتخابات انتخابات ریاست جمهوری تعلیم و تربیت حاجی بابایی دانش آموز معلم وزارتخانه وزیر آموزش و پرورش هفته
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها