• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 388728

  نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت که استیضاح وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی شد اما استیضاح کنندگان از توضیحات فانی در مورد محورهای استیضاح قانع نشدند.

  به گزارش پارس نیوز،

  حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار و یکی از متقاضیان استیضاح علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پروروش با اشاره به جلسه امروز استیضاح‌کنندگان با فانی اظهار داشت: کمیسیون آموزش در جلسه عصر خود بررسی استیضاح وزیر آموزش و پرورش را در دستورکار قرار داد که این جلسه از ساعت 14 الی 17 امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش، معاونین وی و نمایندگان استیضاح کننده برگزار شد.

  وی ادامه داد: در جلسه امروز محورهای استیضاح مورد بررسی قرار گرفت که از 26 محور 13 مورد بررسی شد و استیضاح کنندگان نظرات خود را بیان کردند و وزیر آموزش و پرورش هم توضیحاتی ارائه داد اما استیضاح کنندگان از صحبت‌های وزیر قانع نشدند.

  این نماینده مجلس همچنین گفت که ادامه جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور فانی و استیضاح‌کنندگان به جلسه روز سه‌شنبه موکول شد که این جلسه آخرین فرصت کمیسیون آموزش برای اظهارنظر و ارائه گزارش به صحن است.

  مقصودی در پایان اضافه کرد: هیچ‌کدام از استیضاح‌کنندگان از خواسته خود منصرف نشدند و تعداد امضاهای استیضاح در حال حاضر بیش از 75 امضا است.

   

  استیضاح فانی کمیسیون آموزش
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • حسین
   پاسخ

   شعارهست وباج گیری استیضاح عملی نمی شود

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها