• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 388566

  یونسی با اذعان به حاکم بودن رکود در کشور از روحانی خواست که در کابینه و بخش‌های مدیریتی کشور تغیراتی را اعمال کند.

  به گزارش پارس نیوز،

  حجت‌الاسلام والمسلمین علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور ایران در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی مهمترین مشکل امروز کشور را رکود دانست و  از روحانی خواست تا این مشکل را حل کند.

  اذعان دستیار ویژه رئیس‌جمهور به وجود رکود اقتصادی در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این و  در تاریخ 13 شهریور 93 حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری در استان خراسان رضوی گفت که کشور از رکود عبور کرده است. روحانی گفت :«ما به شما قول داده بودیم که بر رکود غالب خواهیم شد، ما طرح لازم برای عبور از رکود را آماده کرده‌ایم؛ بخشی از آن را که نیاز به قانون داشت تقدیم مجلس شورای اسلامی کرده‌ایم، اما امروز در کنار حرم علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) به ملت ایران اعلام می‌کنم ما خوشبختانه از رکود عبور کردیم».

  برپایه این گزارش،‌ حجت‌الاسلام یونسی در گفت‌وگویی با روزنامه اعتماد مورخه 31 مردادماه جاری اذعان داشت:‌به هر حال مشکلات بزرگ اقتصادی در کشور وجود دارد از رکود گرفته تا بیکاری.

  وی افزود: به باور من دولت باید به تلاش‌هایش سرعت ببخشد و به انتظارات جامعه در حوزه اقتصادی پاسخ بیشتری دهد. در همین فرصت باقیمانده دولت باید تحرکات مشهودی را انجام دهد، تحرکاتی که نتیجه‌اش برای مردم ملموس‌تر باشد.

  دستیار ویژه رئیس‌جمهوری همچنین در این گفت‌وگو با اشاره به انتقادات کارشناسان و تحلیل‌گران سیاسی به دولت مبنی بر حضور مدیران ناموفق در دولت از روحانی خواست که در کابینه و در بخش‌های مدیریتی کشور تغیراتی را اعمال کند و گفت:انتظار دیگری از دولت می‌رود و آن در خصوص تغییرات مدیریت سیستم اجرایی است. رییس‌جمهوری باید مدیران ناموفق و ناهماهنگ خود را کنار بگذارد و دولت را فدای این مدیران ناموفق نکند. در واقع این توصیه من به دولت است و این ترمیم نباید دامنه‌اش تنها منحصر به کابینه باشد، بلکه باید در رده مدیران عالی هم این ترمیم صورت بگیرد. این مدیران ناموفق، ممکن است استاندار یا فرماندار باشند یا یک وزیر باشد. در واقع مدیرانی که نتوانستند حداقل انتظارات مردم را برآورده کنند باید برای‌شان جایگزین تعیین شود. 

   

  روحانی مدیران ناموفق دستیار ویژه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها