پورمحمدی در جمع طلاب کردستانی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38795

  نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم با بیان اینکه روحانیت صادقانه و با بلندهمتی پای نظام ایستاده است، گفت: کمک به حوزه‌های علمیه کشور، کمک به امنیت، استقلال، فرهنگ و قدرت کشور است.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در جمع طلاب و روحانیون کردستانی مقیم قم اظهار داشت: روحانیت برای دستیابی نظام به عزت و عظمت و شکوه، صادقانه و با بلندهمتی پای نظام ایستاده است.

  پورمحمدی با بیان جمله ای از آیت الله مهدوی کنی درباره روحانیت و نظام گفت: ایشان عنوان داشتند به هر حال این نظام را به نام روحانیت می شناسند، اگر خودمان بتوانیم کارها را اداره کنیم، اولی است که همین کار را انجام دهیم اما متأسفانه الآن دیگران دارند خراب کاری می کنند و فحش و ناسزایش برای روحانیت است.

  پورمحمدی گفت: من یک هدف درونی دارم و آن فرمایش حضرت امام صادق (ع) است مبنی بر این که کُونُوا لَنا زیناً وَلا تَکُونُوا عَلَیْنا شیناً (ای شیعیان، مایه زینت ما باشید نه باعث سرافکندگی ما) .

  پورمحمدی بر حمایت و تقویت قشر روحانیت تأکید کرد و گفت: مثلاً اگر امروز ده تومان به حوزه کمک شود، هزار تومان برای کشور منفعت ایجاد می شود. کمک به روحانیت از آن مواردی است که هزینه کردن برای آن مزایا و منفعت زیادی برای جامعه دارد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: کمک به حوزه های علمیه کشور، کمک به امنیت، استقلال، فرهنگ و قدرت کشور است.

  آیت الله مهدوی کنی استقلال امام صادق پورمحمدی جامعه حوزه های علمیه ریاست جمهوری شیعیان قم مصطفی پورمحمدی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها