• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38750

  در پنجمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات شهرو روستا، قطعی پی در این پایگاه اینترنتی، ثبت نام کاندیداها را با مشکل مواجه و تا حدی روند ثبت نام را کند کرده است.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، همزمان با آغاز زمان ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا در سراسر کشور تنور ثبت نام در کرج نیز گرم شد و از اولین ساعات آغاز ثبت نام داوطلبان برای انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود در ستاد انتخابات شهرستان حاضر شدند.

  به طور متوسط در هر روز ۱۰۰ نفر ثبت نام خود را در این شهرستان قطعی کردند و بنا به اعلام رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرج تا پایان روز چهارم ۴۷۳ نفر ثبت نام کردند.

  ۱۵۹ نفر در روز چهارم ثبت نام خود را قطعی کردند

  معاون استاندار البرز و فرماندار کرج در گفتگو با خبرنگار مهر، آخرین امار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان کرج را درچهارمین روز ثبت نام از داوطلبین، ۱۵۹ نفر اعلام کرد.

  مهدی ایران نژاد با اشاره به وضعیت ثبت نام داوطلبین حاضر در انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان کرج در روز چهارم گفت: پس از پایان ساعت اداری ثبت نام از متقاضیان شرکت در انتخابات شورای شهر کرج در روز چهارم ۶۷ نفر در قالب ۵۹ مرد و ۸ زن نام خود را به عنوان کاندیدای حضوردر انتخابات ثبت کرده اند.

  وی به تفکیک آمار در شهر و بخش های شهرستان کرج اشاره کرد و تصریح کرد: در شهر کرج ۶۷ نفر در قالب ۵۹ مرد و ۸ زن، ۴۲ نفر در بخش آسارا در قالب ۴۰ داوطلب مرد و ۲ زن و ۱۶ نفر در بخش مرکزی شرکت کرده اند.

  ایران نژاد گفت: در شهر گرمدره ۱۰ نفر در قالب ۹ داوطلب مرد و یک زن، مشکین دشت ۶ نفر در قالب ۵ مرد و یک زن، محمدشهر ۸ نفر داوطلب زن، ماهدشت ۴ مرد و کمالشهر ۵ داوطلب مرد برای انتخابات تاکنون نام نویسی کرده اند.

  روند کند ثبت نام در روز پنجم

  امروز جمعه در پنجمین روز ثبت نام تا کنون حدود ۵۰ نفر موفق شده اند مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده و یا در حال تکمیل مراحل ثبت نام هستند.

  قطعی مکرر سایت مانع از آن شده که مراحل ثبت نام در زمان متدوال و مطلوب طی شود و داوطلبی که از حدود ساعت ۱۱ صبح برای ثبت نام وارد فرمانداری شده تا ساعت ۴ بعد از ظهر موفق به تکمیل ثبت نام خود نشده است.

  تعطیلی امروز و احتمالا مراجعه تعداد زیادی از داوطلبان در سراسر کشور برای ثبت نام و ترافیک و حجم گسترده ورود اطلاعات، سایت وزارت کشور را با مشکل مواجه کرده و در کرج ثبت نام به کندی صورت می گیرد.

  گمانه زنی ها بر آن بود که امروز شاهد حضور چهره های شاخص برای ثبت نام در انتخابات شهرو روستا باشیم اما تا کنون هیچ یک از اعضای شورای فعلی و یا افراد شاخص برای ثبت نام اقدام نکرده اند.

  اعضای شورای انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی شهر ایران ترافیک شاخص شرکت در انتخابات شورای شهر معاون وزارت کشور
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها