عضو شورای مرکزی جبهه پایداری خبر داد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38713

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: مواضع جدی جبهه پایداری برای انتخابات ریاست جمهوری و فرد مورد نظر هفته بعد اعلام می‌شود و در این زمینه به اجماع رسیده‌ایم.

  به گزارش پارس، حجت الاسلام سید محمود نبویان صبح امروز در همایش انتخاباتی جبهه پایداری در مرکز استان مازندران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران مکتبی را به جهان عرضه کرد که اسلام ناب محمدی را زنده کرد و انقلاب اسلامی ایران با ظهور و بروز خویش مشکل بزرگی را برای جامعه غربی ایجاد کرد.

  وی تصریح کرد: همه موفقیت های جامعه اسلامی ما به برکت اسلام است.

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در ادامه با تاکید بر زنده نگه داشتن گفتمان مقاومت در کشور خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن گفتمان مقاومت دفاع از ارزش ها و دفاع از ولایت فقیه را نیز به همراه خود دارد و باعث پیروزی مردم و انقلاب اسلامی ایران می شود.

  وی تاکید کرد: اگر در جامعه اسلامی به دنبال رفع مشکلات مردم هستیم باید در پی فردی باشیم که دفاع از منویات رهبری را در برنامه کاری خویش دارد.

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در ادامه با اعلام اینکه انقلاب اسلامی در دوره کارگزاران و در دوره اصلاحات مورد هجوم قرار گرفت، اظهار داشت: در دوره اصلاحات جایی را سراغ نداریم که به اسلام حمله نشده باشد.

  وی با اشاره به نقش حساس رهبری در انقلاب اسلامی گفت: رهبری در دولت نهم قطار انقلاب را در ریل قرار داد و در این دوره، دفاع از گفتمان ارزش ها، عدالت محوری و دفاع از اسلام در جامعه به خوبی زنده شد.

  نبویان با اعلام اینکه در دولت دهم کسی که پرچم عدالت محوری را در دست داشت منحرف شد، گفت: دفاع از ارزش های اسلامی نباید در انقلاب اسلامی ایران نباید متوقف شود؛ عدالت طلبی در جامعه باید حفظ شود و اگر در مسیر انقلاب، پرچمداری فکرش عوض شد باید کنار برود.

  وی با بیان اینکه جبهه پایداری با هدایت آیت الله مصباح تشکیل شد، ادامه داد: آیت الله مصباح در ایام فتنه مردانه از انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب اسلامی ایران به خوبی دفاع کرد.

  بر اساس گزارش فارس؛ وی در پایان گفت: مواضع جدی جبهه پایداری برای انتخابات ریاست جمهوری و فرد مورد نظر هفته بعد معرفی می شود و در این زمینه به اجماع رسیدیم.

  ارزش های اسلامی استان مازندران انتخابات ریاست جمهوری انقلاب انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران جبهه پایداری جهان دولت دهم دولت نهم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها