• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38701

  سازمان اطلاعات ارتش آمریکا در گزارشی تأکید کرده است که دمشق در میدان نظامی برتری خود را حفظ کرده است و سازمان‌های وابسته به نظام سوریه منسجم عمل می‌کنند.

  به گزارش پارس ، فارس به نقل از پایگاه خبری « المنار» ، خبرگزاری « بلومبرگ» فاش کرد که ژنرال « مایکل فلین» رئیس سازمان اطلاعات ارتش آمریکا در گزارشی که به کمیته دفاع سنای آمریکا عرضه خواهد کرد تأکید می کند که دمشق برتری خود در میدان نظامی را حفظ کرده است.

  در این گزارش با اشاره به قدرت نیروی هوایی ارتش سوریه، تأکید شده که موسسات و سازمان های وابسته به رئیس جمهور سوریه تا حد زیادی منسجم عمل می کنند و در مقابل هیچ کدام از گروه های معارضان توانایی متحد کردن بخش های مختلف مخالفان به گونه ای که منجر به تغییر نظام شود را نخواهند داشت.

  فلین در این گزارش تأکید می کند که زرادخانه موشکی سوریه از داخل این کشور مناطق گسترده ای از جمله اسرائیل، عراق، اردن و ترکیه را تحت الشعاع قرار می دهد.

  وی افزود: مسکو موشک های کروز ضد کشتی با سرعت مافوق صوت به دمشق فروخته که تا ۳۰۰ کیلومتر را پوشش می دهند و خطری واقعی در عملیات های دریایی در خاورمیانه به شمار می آیند.

  ارتش سوریه پوشش ترکیه خاورمیانه رئیس جمهور سوریه سوریه عراق کشتی مسکو دمشق
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها