• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38694

  نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی به توسل این رژیم به اقدامات تروریستی علیه ایران و البته ناموفق بودن آنها اذعان کرده است.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، " ایهود اولمرت" نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی" جروزالم پست" ضمن اذعان به اقدامات مخفیانه رژیم اسرائیل علیه برنامه هسته ای ایران به شکست این رژِیم برای متوقف کردن برنامه هسته ای ایران اعتراف کرد.

  وی در این خصوص گفت: اسرائیل سالها برای متوقف کردن برنامه هسته ای ایران کارهای مخفیانه زیادی کرده است، اما آمریکا باید هدایت و رهبری ممانعت از هسته ای شدن ایران را در اختیار بگیرد.

  اولمرت با تاکید براهمیت نقش آمریکا در متوقف کردن برنامه هسته ای ایران در عین حال به پیامدهای ناگوار ماجراجویی نظامی علیه ایران اعتراف کرد و گفت: این کار باید انجام شود، ما با تمام احترامی که به توان نظامی خودمان داریم، اما نباید فراموش کنیم که اقدام هماهنگ با آمریکا و اروپا کار را برای توقف برنامه هسته ایران آسان تر خواهد کرد.

  گفتنی است در سال های گذشته شماری از دانشمندان هسته ای کشورمان در اقدامات تروریستی به دست عوامل رژیم صهیونیستی و سرویس های غربی به شهادت رسیده اند، با این حال برنامه هسته ای صلح آمیز کشورمان با قدرت و با تکیه بر توانمندیهای داخلی و تلاشهای گسترده دانشمندان و نخبگان کشورمان در حال پیشرفت است.

  ایران برنامه هسته ای برنامه هسته ای ایران رژیم صهیونیستی مصاحبه نخبگان هسته ای علیه تروریستی اقدامات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها